наші фотопроекти

Приклади робіт професійного фотографа

Бізнесова фотосесія
для Нотаріуса Ірини

Фотозйомка в бізнес-стилі класу преміум для нотаріуса Ірини в київській фотостудії. Історія створення образу, підбору ракурсів і побудови композиції кадру.

Докладніше

Лофтовоа чоловіча фотосесія
для Андрія

Організація і проведення чоловічої фотозйомки в стилі лофт в фотостудії Києва. Деталі образу, підготовки і результат фотосесії у вигляді серії фотографій.

Докладніше

Діловий лайфстайл в студії
для Ольги

Організація і проведення студійної фотосесії в стилі ділового лайфстайл, м. Київ. Розкриття декількох образів в стилі мінімалізму.

Докладніше

Жіночі ділові портрети
для бізнесу

Колекція ділових портретів для дівчат і жінок зроблених в студіях Києва. Фото зі зйомок для бізнес-леді і бізнесвумен при різних типах освітлення.

Докладніше

Іміджева фотосесія
для адвоката Дмитра

Організація і проведення іміджевої фотосесії для адвоката в фотостудії Києва. Концепція, стиль і образ для ділових людей.

Докладніше

Відверта фотосесія в студії
для Ніни

Організація і проведення відвертої фотосесії у фотостудії Києва для Ніни. Альбом з зйомки, опис і сама робота.

Докладніше

Сексуальна Фотосесія
для Ксенії

Організація і проведення сексуальній фотосесії для стильної моделі Ксенії, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Чоловіче модельне портфоліо
для Івана

Підготовка та створення портфоліо моделі чоловіка для агентсва. Серія з чоловічих модельних Снеп (снепшотів) і тестів зроблених в фотостудії Києва.

Докладніше

Будуарна фотосесія
в студії для Марго

Організація і проведення будуарної фотосесії для сексуальної моделі Марго, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Літня чоловіча зйомка
для Дениса

Організація і проведення чоловічий літньої фотосесії для Дениса на вулицях Києва. Особливості підготовки і реалізації фотопрогулянки вулицями міста

Докладніше

Жіночий Індивідуальний Портрет
в Фотостудії

Серія портретної фотосесії для Ірини в Київській фотостудії W. Розкриття декількох образів жіночності при природному освітленні.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
"День з Життя"

Фотозйомка проекту "День з Життя" для сім'ї з 4 осіб. Докладний опис організації, підготовки та проведення фотосесії.

Докладніше

Фотосесія Love Story
у Парижі

Організація і проведення фотосесії лав сторі у Франції, Парижі. Історія створення образу і планування маршруту і таймінгу по локаціях Парижа.

Докладніше

Фотосесія Мама і Донька в м. Київ

Осіння фотосесія мами з донькою в студії і на природі (у парку), г. Киев. Приклад ідеї і образу сімейної зйомки матері з дочкою, з використанням динамічних поз в різному одязі!

Докладніше

Дитяча фотосесія з Сім'єю

Двох годинна фотосесія для малюка з його батьками в фотостудії і парку Києва. Історія створення і реалізації сімейного фотопроекту.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Катерини і Віталія

Підготовка і проведення фотосесії для сім'ї з маленькою дитиною в фотостудії Києва. Опис організації і реалізації фотопроекту.

Докладніше

Індивідуальна Чоловіча Фотосесія
з Псом Шаба

Підготовка і проведення індивідуальної чоловічої зйомки для Олексія і його пса Шаби, в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Іміджева Чоловіча Фотосесія
для Тобіаса

Підготовка і проведення імеджевих чоловічий зйомки для Тобіаса в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Літня Love Story Фотосесія
в Межигір'ї

Літня фотосесія лав сторі на природі, в Межигір'ї для Аліни і Петра. Історія підготовки і створення зйомки закоханої пари на вулиці, в парку.

Докладніше

Фотосесія Вагітності
для Анни

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Анни на 8-му місяці. Студійна двогодинна художня фотозйомка з використанням декількох образів і задіянням візажиста. Опис цілей і процесу підготовки фотопроекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності в Студії для Валерії

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Валерії на 7-му місяці. Студійна, двогодинна, художня фотозйомка з використанням декількох образів і послугами візажиста.

Докладніше

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Анни і Миколи

Історія створення світанкової весільної Love Story в Карпатських горах. Розкриття деталей підготовки, організації та реалізації фотопроекту. Опис труднощів, з якими зіткнулися в процесі фотозйомки.

Докладніше

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Поєднання легкості і простоти з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації образу через фотографію.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
для Катерини і Євгена

Сімейна фотозйомка яка складається з двох локацій - природа і фотостудія. Продумана, і заздалегідь узгоджена, кольорова палітра по одягу для всієї родини.

Докладніше

Жіноча Фотосесія
для Наталії

Створення жіночого студійного портрета в яскравих і ефектних кольорах. Розкриття образу моди і жіночності при природному освітленні.

Докладніше

Жіночна Фотосесія
для Анни

Історія створення ніжного і чуттєвого жіночого портрета, під час світанку на балконі в фотосутдіі. Розкриття образу жіночності і легкості.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Bill і Fiona

Як готувалася локація, відбувалися збори весільного образу і підбирався букет. Скільки часу, сил і людей треба було для проведення лофтової весільної фотосесії в стилі Love Story.

Докладніше

Фотосесія Закоханої Пари
для Lada і Rasac

Студійна фотозйомка закоханої пари в тропічному образі. Розкриття чуттєвості і ніжності через фотографію.

Докладніше

Весільна Фотосесія в горах
для Валерії та Юрія

Фотозйомка весільної love story на вершинах Карпатських гір. Особливість підготовки та реалізації фотопроекту на висоті 1500 м над рівнем моря.

Докладніше

Фотосессия Девичника
в стиле Pin-Up

Создание фотосессии девичника в стиле Pin-Up с использованием ретро автомобиля. Особенности подготовки и организации фотопроекта.

Докладніше

Фотосесія Вагітності з Чоловіком
для Олександри

Створення фотозйомки вагітності для Олександри з її чоловіком в студії. Основні моменти підготовки і організації проекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності
для Юлії

Фотозйомка вагітності в одній з фотостудій Києва. Залучення всієї родини для створення атмосферних фото в лофтових відтінках.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
з дитиною в студії

Створення динамічної і емоційної сімейної фотозйомки в студії. Особливості проведення фотосесії з маленькими дітьми.

Докладніше

Фотосесія Love Story в Студії
для Юлі і Кості

Підготовка та організація студійної Лав Сторі в м. Київ. Неординарний образ для закоханих розкритий через призму фотографії.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Аліни і Василя

Фотозйомка молодої сім'ї в фотостудії Києва. Особливості проведення фотосесії з маленькою дитиною.

Докладніше

Чоловіча Портретна Фотосесія
для Дена

Створення портретної чоловічий фотосесії в студії і ресторані. Розкриття індивідуального образу моделі.

Докладніше

Фотозйомка Вагітності з Чоловіком
в студії для Світлани

Історія створення ніжною студійної фото історії вагітності. Використання природного освітлення і мінімалістичного інтер'єру.

Докладніше

Весільна Студійна Фотосесія
для Анни і Юри

Фотосесія весільної Лав Сторі в лофтового студії Києва. Розкриття образу ніжності і чуттєвості молодят через фотографію.

Докладніше

Фотосесія в білизні
для Наталії

Організація і проведення фотосесії в нижній білизні для сексуальної моделі Наталії, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Дитяче модельне портфоліо
для агентства

Дитяча фотосесія для модельного портфоліо на замовлення іноземного агентства. Історія створення дитячого модельного портфоліо для двох братів.

Докладніше
корисна інформація

Навіщо фотографу портфоліо?

Основною метою портфоліо вважають демонстрацію фотографом своїх професійних і художніх навичок. Якщо дивитися на цей процес через призму часу - можна спостерігати процес розвитку і вдосконалення вмінь, смаку і загальних навичок фотографа. Слід зазначити, що портфоліо фотографа може бути в декількох варіантах: Цифрове портфоліо (ще називає електронне) і Друковане.

Говорячи про переваги чи недоліки тієї, чи іншої форми, важливо відзначити що цільове призначення і можливості відрізняються радикально. У разі цифрового портфоліо, фотограф має можливість продемонструвати свою майстерність та навички будь-якому користувачеві Інтернету, просто відправивши посилання на свої роботи. Це дуже зручно в сучасних умовах зростання і популярності цифрових технологій. Взаємодія з замовником або клієнтом може бути ефективним і швидким, навіть якщо він з іншого міста або країни.

Якщо мова йде про друковану версію портфоліо - ми не можемо вийти такою великою опції по демонстрації, як у випадку з електронним. Але основною перевагою друкованого портфоліо - це чудовий ефект на потенційного клієнта.

© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано