наші фотопроекти

Приклади робіт професійного фотографа

Іміджева фотосесія
для адвоката Дмитра

Організація і проведення іміджевої фотосесії для адвоката в фотостудії Києва. Концепція, стиль і образ для ділових людей.

Докладніше

Відверта фотосесія в студії
для Ніни

Організація і проведення відвертої фотосесії у фотостудії Києва для Ніни. Альбом з зйомки, опис і сама робота.

Докладніше

Сексуальна Фотосесія
для Ксенії

Організація і проведення сексуальній фотосесії для стильної моделі Ксенії, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Фотосесія в білизні
для Наталії

Організація і проведення фотосесії в нижній білизні для сексуальної моделі Наталії, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Будуарна фотосесія
в студії для Марго

Організація і проведення будуарної фотосесії для сексуальної моделі Марго, в фотостудії Києва. Альбом з зйомки, опис і приклади.

Докладніше

Літня чоловіча зйомка
для Дениса

Організація і проведення чоловічий літньої фотосесії для Дениса на вулицях Києва. Особливості підготовки і реалізації фотопрогулянки вулицями міста

Докладніше

Жіночий Індивідуальний Портрет
в Фотостудії

Серія портретної фотосесії для Ірини в Київській фотостудії W. Розкриття декількох образів жіночності при природному освітленні.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
"День з Життя"

Фотозйомка проекту "День з Життя" для сім'ї з 4 осіб. Докладний опис організації, підготовки та проведення фотосесії.

Докладніше

Фотосесія Love Story
у Парижі

Організація і проведення фотосесії лав сторі у Франції, Парижі. Історія створення образу і планування маршруту і таймінгу по локаціях Парижа.

Докладніше

Фотосесія Мама і Донька в м. Київ

Осіння фотосесія мами з донькою в студії і на природі (у парку), г. Киев. Приклад ідеї і образу сімейної зйомки матері з дочкою, з використанням динамічних поз в різному одязі!

Докладніше

Дитяча фотосесія з Сім'єю

Двох годинна фотосесія для малюка з його батьками в фотостудії і парку Києва. Історія створення і реалізації сімейного фотопроекту.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Катерини і Віталія

Підготовка і проведення фотосесії для сім'ї з маленькою дитиною в фотостудії Києва. Опис організації і реалізації фотопроекту.

Докладніше

Індивідуальна Чоловіча Фотосесія
з Псом Шаба

Підготовка і проведення індивідуальної чоловічої зйомки для Олексія і його пса Шаби, в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Іміджева Чоловіча Фотосесія
для Тобіаса

Підготовка і проведення імеджевих чоловічий зйомки для Тобіаса в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Літня Love Story Фотосесія
в Межигір'ї

Літня фотосесія лав сторі на природі, в Межигір'ї для Аліни і Петра. Історія підготовки і створення зйомки закоханої пари на вулиці, в парку.

Докладніше

Фотосесія Вагітності
для Анни

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Анни на 8-му місяці. Студійна двогодинна художня фотозйомка з використанням декількох образів і задіянням візажиста. Опис цілей і процесу підготовки фотопроекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності в Студії для Валерії

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Валерії на 7-му місяці. Студійна, двогодинна, художня фотозйомка з використанням декількох образів і послугами візажиста.

Докладніше

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Анни і Миколи

Історія створення світанкової весільної Love Story в Карпатських горах. Розкриття деталей підготовки, організації та реалізації фотопроекту. Опис труднощів, з якими зіткнулися в процесі фотозйомки.

Докладніше

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Поєднання легкості і простоти з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації образу через фотографію.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
для Катерини і Євгена

Сімейна фотозйомка яка складається з двох локацій - природа і фотостудія. Продумана, і заздалегідь узгоджена, кольорова палітра по одягу для всієї родини.

Докладніше

Жіноча Фотосесія
для Наталії

Створення жіночого студійного портрета в яскравих і ефектних кольорах. Розкриття образу моди і жіночності при природному освітленні.

Докладніше

Жіночна Фотосесія
для Анни

Історія створення ніжного і чуттєвого жіночого портрета, під час світанку на балконі в фотосутдіі. Розкриття образу жіночності і легкості.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Bill і Fiona

Як готувалася локація, відбувалися збори весільного образу і підбирався букет. Скільки часу, сил і людей треба було для проведення лофтової весільної фотосесії в стилі Love Story.

Докладніше

Фотосесія Закоханої Пари
для Lada і Rasac

Студійна фотозйомка закоханої пари в тропічному образі. Розкриття чуттєвості і ніжності через фотографію.

Докладніше

Весільна Фотосесія в горах
для Валерії та Юрія

Фотозйомка весільної love story на вершинах Карпатських гір. Особливість підготовки та реалізації фотопроекту на висоті 1500 м над рівнем моря.

Докладніше

Фотосессия Девичника
в стиле Pin-Up

Создание фотосессии девичника в стиле Pin-Up с использованием ретро автомобиля. Особенности подготовки и организации фотопроекта.

Докладніше

Фотосесія Вагітності з Чоловіком
для Олександри

Створення фотозйомки вагітності для Олександри з її чоловіком в студії. Основні моменти підготовки і організації проекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності
для Юлії

Фотозйомка вагітності в одній з фотостудій Києва. Залучення всієї родини для створення атмосферних фото в лофтових відтінках.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
з дитиною в студії

Створення динамічної і емоційної сімейної фотозйомки в студії. Особливості проведення фотосесії з маленькими дітьми.

Докладніше

Фотосесія Love Story в Студії
для Юлі і Кості

Підготовка та організація студійної Лав Сторі в м. Київ. Неординарний образ для закоханих розкритий через призму фотографії.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Аліни і Василя

Фотозйомка молодої сім'ї в фотостудії Києва. Особливості проведення фотосесії з маленькою дитиною.

Докладніше

Чоловіча Портретна Фотосесія
для Дена

Створення портретної чоловічий фотосесії в студії і ресторані. Розкриття індивідуального образу моделі.

Докладніше

Фотозйомка Вагітності з Чоловіком
в студії для Світлани

Історія створення ніжною студійної фото історії вагітності. Використання природного освітлення і мінімалістичного інтер'єру.

Докладніше

Весільна Студійна Фотосесія
для Анни і Юри

Фотосесія весільної Лав Сторі в лофтового студії Києва. Розкриття образу ніжності і чуттєвості молодят через фотографію.

Докладніше
корисна інформація

Навіщо фотографу портфоліо?

Основною метою портфоліо вважають демонстрацію фотографом своїх професійних і художніх навичок. Якщо дивитися на цей процес через призму часу - можна спостерігати процес розвитку і вдосконалення вмінь, смаку і загальних навичок фотографа. Слід зазначити, що портфоліо фотографа може бути в декількох варіантах: Цифрове портфоліо (ще називає електронне) і Друковане.

Говорячи про переваги чи недоліки тієї, чи іншої форми, важливо відзначити що цільове призначення і можливості відрізняються радикально. У разі цифрового портфоліо, фотограф має можливість продемонструвати свою майстерність та навички будь-якому користувачеві Інтернету, просто відправивши посилання на свої роботи. Це дуже зручно в сучасних умовах зростання і популярності цифрових технологій. Взаємодія з замовником або клієнтом може бути ефективним і швидким, навіть якщо він з іншого міста або країни.

Якщо мова йде про друковану версію портфоліо - ми не можемо вийти такою великою опції по демонстрації, як у випадку з електронним. Але основною перевагою друкованого портфоліо - це чудовий ефект на потенційного клієнта.

© 2015 - 2020 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано