Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина в білій сукні
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина посміхається на заході
Індивідуальна жіноча фотосесія: глибокий погляд дівчини
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина сидить за столиком
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина на фоні фонтану

Етап 1 - від ідеї до образу

Дарина, сама по собі дівчинка красива, струнка і не високого зросту. За характером скромна, ввічлива, але впевнена в собі і знає свої права (трохи пізніше розповім чому). Спочатку, коли Даша звернулася до мене за фотосесією, вона вже знала чого хотіла, у неї була сукня для зйомки і уявлення того, що вона хоче зробити з зачіскою, адже концепція передбачала насамперед природність. Так що по більшій частині, ми погоджували місце проведення самої фотосесії. За підсумками, ми прийшли до консенсусу, що краще за все цей образ розкриє містечко Аутлет, в 10 км від Києва - Мануфактура. Знаючи особливість локації, а саме що там не сильно людно, цілком цікава архітектура, доглянуто і акуратно, ми зупинилися на ній практично відразу.

Індивідуальна жіноча фотосесія: сором'язливий погляд дівчини
Індивідуальна жіноча фотосесія: гарна жіноча посмішка
Індивідуальна жіноча фотосесія: погляд дівчини в сторону
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина дивиться на ліво

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Для фотосесії ми вибрали будній день, для того, що б уникнути великої людності на локації. Так, це завжди так, якщо проводити фотосесію на відкритій і красивій локації - найкраще вибрати будній день, і не під час обідньої перерви. У цей проміжок часу найменше перехожих, які потрапляють в кадр. Зйомка повинна була відбутися в теплий серпневий вечір, погода була сонячна і без хмар. Так, як ми прагнули захід сонця, час фотосесії було призначено на 19:00, адже влітку сонце заходить досить пізно. Ми затвердили наступний порядок: Попередньо, за 2 години до початку фотосесії, до Дарині додому приїжджає візажист, і проводить повну підготовку моделі, далі вона відправляється прямо на зйомку. На таких локаціях, візажисту вкрай складно зробити образ, так, як постійний вітер і люди які ходять навколо - сильно відволікають. Зйомку ми вирішили розділити на 2 частини: 1-а на вуличках самого аутлет містечка, а друга на автопарковці, яка була вже порожня до цього часу.

Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина спирається на цегляну колону
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина дивиться вниз
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина на заході дивиться в бік
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина на заході посміхається

День фотосесії: Як це було?

В день зйомки практично все йшло за планом. У призначений час до Дарині приїхала візажістка і підготувала повний образ. Далі, модель попрямувала на локацію. У момент її прибуття, я вже перебувала на місці і встигла пройтися по Мануфактурі, спланувати місця для зйомки. 80% жіночої зйомки я провела на 85 мм, портретний об'єктив який відпрацював кожну копійку своєї вартості. Ідеально різкі об'єкти і плавне розмиття боке. Використовувала діафрагму на рівні 1.4 - 1.8. У деяких знімках вдавалося сфокусуватися на вії або зіниці. Перші 30 хвилин проходили дуже комфортно і спокійно, ми з моделлю знайшли спільні теми і перетворили зйомку в прогулянку. Але не все так прекрасно, як хотілося б. На 40-й хвилині зйомки, почали відбуватися дивні речі. Якісь сторонні люди спеціально вставали між моделлю і мною, при цьому дивилися в сторону, створюючи усвідомлено перешкоди для зйомки. Перші кілька разів ми подумали це випадковість і вирішили проігнорувати - пішовши в інше місце. Але ці люди пішли за нами. Потім коли ми до них звернулися з питанням: Що відбувається, вони відповіли - зйомка на території заборонена. Тут же наспів невідомо від куди чоловік у камуфляжній формі і представившись охоронцем - повідомив що фотосесії а території платна. У той же момент він повідомив що ми повинні оплатити зйомку прямо йому в розмірі 1500 грн. Але ми не розгубилися. Прекрасно знаючи свої права - ми тактовно відшили групу вимагачів, і пішли в інше місце. Але настирливий "охоронець" не залишав нас до кінця зйомки намагаючись влізти в кадр. Так що якщо ви хочете там знімати - будьте готові до пригод. На щастя, це нам не завадило зробити проект в повному обсязі і отримати задуманий результат.

Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина біжить на фоні заходу сонця
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина посміхається на фоні заходу сонця

Відбір, цветокор і ретуш

За підсумками жіночої індивідуальної фотосесії з Дариною, ми отримали близько 200 вихідних файлів RAW формату. Весь брак, який відбирався - це ті самі люди в кадрі, які влізли в кадр і усвідомлено заважали. Після відбору, ми вийшли на серію в 100 фото, які відправили в цветокор. Так як зйомка проходила в західний час, кінцеві завершальні кадри мали інший відтінок освітлення, на відміну від початкових. У процесі фарбування вдалося вирівняти тон всій серії і представити лінійку органічно в одному стилі. Весь ефект досягався виключно вручну, без використання пресетів і шаблонів. Далі відібрала найкращі ракурси і емоції. Вийшла серія з 30 фото для ретуші. На ретуші трохи почистили шкіру, додали різкості. Видалили зайві об'єкти в кадрі. Результат ви можете спостерігати на цій сторінці.

Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина стоїть спиною на тлі заходу
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина в білій сукні стоїть на мосту
Індивідуальна жіноча фотосесія: дівчина на мосту

Жіноча
Фотосесія

Фотозйомка для дівчат - ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте образ жіночності і ніжності через фотографію.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Жіноча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру жіночої фотосесії

Фотосесія Дівич-вечора
в стилі Pin-Up

Створення фотосесії дівич-вечора в стилі Pin-Up з використанням ретро автомобіля. Особливості підготовки і організації фотопроекту.

Докладніше

Жіноча Фотосесія
для Наталії

Створення жіночого студійного портрета в яскравих і ефектних кольорах. Розкриття образу моди і жіночності при природному освітленні.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано