роботи сімейного фотографа

Приклади останніх сімейних фотозйомок

Сімейна Фотосесія
з дитиною в студії

Створення динамічної і емоційної сімейної фотозйомки в студії. Особливості проведення фотосесії з маленькими дітьми.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
для Катерини і Євгена

Сімейна фотозйомка що складається з двох локацій - природа і фотостудія. Продумана, і заздалегідь узгоджена, колірна палітра по одязі для всієї родини.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Аліни і Василя

Фотозйомка молодої сім'ї в фотостудії Києва. Особливості проведення фотосесії з маленькою дитиною.

Докладніше
вартість послуг сімейного фотографа

Ціна на сімейну фотосесію в Києві

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
10800
4 години
Прискорена обробка

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.

Фотокнига "Light"

Я завжди рекомендую оформити проект у вигляді фотокниги. Таким чином спогади зберігаються довше, надійніше і доступнішим, ніж в архівах на диску.

Замовити
The Day
Day of Life
Проект складається з трьох годин планування і погодження. Так само, сюди входить 1 година фотографа на транспорт для зміни локації. Тривалість фотозйомки становить 4 години, і після ще 8 годин відбору c кольорокорекцією всього матеріалу. У підсумку ви отримуєте 200-300 готових фотографій з проекту, 24 фото в ретуші. На все це мені буде потрібно 2-3 тижні. Передача здійснюється через G-Drive.
ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ і ОРГАНІЗАЦІЇ

Як проходить сімейна фотосесія?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
декілька порад від сімейного фотографа

Корисна інформація про сімейну зйомку

Сімейний фотограф Київ

Як підготуватися до сімейної фотосесії?

Обговоріть ваше бачення фотосесії з фотографом, і з'ясуйте всі деталі, сценарій і підберіть образ для всіх учасників. Фотограф завжди допоможе вам з ідеями, якщо раптом ви ще не придумали, як хочете провести фотосесію.

Для сімейної фотосесії важливо, щоб всі учасники були об'єднані чимось загальним, якимось елементом. Наприклад одяг в однакових тонах, або в схожому стилі. Це добре підкреслить єдність Вашої сім'ї і обраного образу. Також, це допоможе гармоніювати з оточенням.

Виберіть місце, де б ви хотіли фотографуватися: можливо, у Вас є місце, яке символізує щось для Вас і Вашої Сім'ї. Це може бути студійна сімейна фотозйомка або у Вас вдома - день з життя.

Якщо Ви збираєтеся йти на фотосесію з маленькими дітьми, варто захопити щось із їжі і пиття, так як фотосесія може зайняти більше трьох годин. Також важливо взяти з собою змінне взуття та наряди, які Ви підготували для фотозйомки.

Як фотографуватися на сімейній фотосесії?

Для того, щоб знімки вийшли "справжніми", постарайтеся взаємодіяти щільно з фотографом. У Вас завжди буде час на вільну імпровізацію, але часом, для отримання необхідних кадрів, важливо прислухатися до думки професіоналів. Напрямок світла, вдалі ракурси і загальний композиційний план - дуже важливі для кінцевого результату.

Діліться своїми ідеями з фотографом прямо під час фотосесії. Спонтанні ідеї можуть принести вам самі незвичайні фотографії та незабутні спогади.

Послуги сімейного фотографа
Сімейна зйомка у вікна в студії

Сімейна фотосесія в Києві

У Києві, фотозйомку для сім'ї ми проводимо найчастіше в двох форматах: двох годинний студійний проект і день з життя. Що стосується студійного формату, це класичне рішення для отримання динамічної серії знімків з однієї або двох локацій. В цьому випадку фотографії більш постановочні, і сцена одноманітна, ніж у другому.

День з життя - це досить новий напрямок в сімейній фотозйомці. Саме поняття походить від англійського "The day in the life", і полягає в тому, що фотограф стає, умовно, частиною сім'ї на 1 день. День з життя - це художньо репортажна фотозйомка тривалістю більше 8 годин. Починаючи з ранку, як сім'я прокидається, приводить себе в порядок і снідає - закінчуючи вечірньою сімейною вечерею.

Такий формат фотосесії в Києві - достатньо новий, але вже популярний. Серія знімків з такого проекту дає можливість створити фото книгу, яка через роки буквально Вас переносить в той день, який ви прожили наяву, без постанов і імітації.

Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано