наші індивідуальні проекти

Приклади останніх портретних фотозйомок в Києві

Іміджева Чоловіча Фотосесія
для Тобіаса

Підготовка і проведення імеджевої чоловічої зйомки для Тобіаса в Києві. Особливості образу, локації та деталі підготовки.

Докладніше

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Спроба поєднати легкість і простоту з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації способу через портретну фотографію.

Докладніше
вартість індивідуальної фотозйомки

Ціна на портретну фотосесію в Києві

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
7500
2 години
Прискорена обробка

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.

Фотокнига "Light"

Я завжди рекомендую оформити проект у вигляді фотокниги. Таким чином спогади зберігаються довше, надійніше і доступнішим, ніж в архівах на диску.

Замовити
Standart
Standart
Проект складається з 3 годин планування і погодження, 1 години оренди гримерки і 2 години фотостудії. Сюди входить 1 мейк від візажиста і 1 укладка від стиліста. Тривалість фотозйомки становить 2 години, і після ще 7 годин відбору c кольорокорекцією всього матеріалу. У підсумку ви отримуєте 90-120 готових фотографій з проекту, 9 фото в ретуші. На все це мені буде потрібно 2-3 тижні. Передача здійснюється через G-Drive.
ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ і ОРГАНІЗАЦІЇ

Як відбувається індивідуальна фотосесія?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
ІНФОРМАЦІЯ ПРО фотопортрет

Що таке портретна зйомка?

Портретна зйомка в Києві: дівчина в сукні

Які види портретів існують?

Сама портретна зйомка може бути розділена на безліч категорій. Так, наприклад, ми працюємо в трьох основних категоріях: чоловічих, жіночих і ділових. Але крім такого поділу, можна класифікувати ще так:

Традиційний портрет. Традиційна, або класична портретна фотографія, відноситься до зображення, де людина є найважливішим і часто єдиним елементом. Мета фотографії - зобразити конкретну людину. Як правило, він повинен дивитися прямо в камеру. Знімок зазвичай кадруються на дві третини.

Портрет в навколишньому середовищі. Об'єкт фотографується в природному середовищі людини. Наприклад, робочого знімають на будмайданчику, вчителі в класі, скульптора в студії і так далі. Довкілля дозволяє зробити історію, дати більше уявлення про героя.

Документальний портрет. Портрет знімається без домовленості з суб'єктом зйомки. Цей стиль використовується в фотожурналістики, фотографіях з подорожей, вуличної фотографії та репортажної зйомки. На відміну від попереднього типу портрета, він робиться зараз, без підготовки, і цим особливо цінний.

Творчі види портретної фотографії

Фешн і б'юті-портрет. Спеціальний вид портрета, який використовується в глянцевих виданнях, каталогах. Важливий не тільки об'єкт, а композиція в цілому - макіяж, аксесуари, зачіска.

Абстрактний портрет. Такі портрети не засновані на реалістичному зображенні людини. Часто використовується колаж, спеціальні техніки, спецефекти, цифрові маніпуляції.

Портрети рідко існують в своєму чистому вигляді, частіше вони об'єднуються для максимально всебічного розкриття особистості людини, повноти висвітлення події та реалізації ідеї автора.

Індивідуальна фотосесія в Києві: портрет чоловіка у вікна
Портретна фотосесія: хлопець в жовтій кофті посміхається

Портретна фотосесія в Києві

Спираючись на все перераховане вище, можна здогадатися, що для портретної зйомки необхідно створювати атмосферу. У Києві, ми проводимо велику частину портретних сесій у фотостудії. Саме там є все необхідне для розкриття образу і створення тематичної атмосфери.

Крім усього, в студіях є необхідні технічні умови (світло, фони, інтер'єри) для комфортної роботи моделі та фотографа.

Крім студій, в Києві ми використовуємо ресторани і кафе. Там завжди можна зробити серію невимушених портретів в стилі lifestyle, при цьому замовивши чашечку кави і який-небудь десерт.

Ще, важливим атрибутом для портрета буде попередня підготовка моделі. Ми рекомендуємо завжди користуватися послугами професійних візажистів і стилістів, перш ніж почати фотозйомку. Нанесений тон на шкіру і пророблена зачіска - є дуже важливим елементом портрета.

Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано