Дівчина нотаріус в пальто сидить на кріслі
Дівчина брюнетка в молочному гольфі сидить в фотостудії
Дівчина сперлася на крісло на тлі стіни
Брюнетка в пальто і гольфі стоїть біля стіни
Дівчина сидить в коричневому кріслі
Брюнетка в кремовому костюмі сидить на дивані
Дівчина сидить на коричневому дивані в фотостудії
Дівчина нотаріус в кремовому костюмі сидить на дивані
Красива дівчина в костюмі сидить на дивані

Від ідеї до образу в зйомці для Нотаріуса

Фотосесія для нотаріуса - це перш за все розуміння особливості середовища і ділового світу, в якому існує замовник. Ділове оточення, стандарти сприйняття та ідентифікації в юридичній ниві я усвідомлюю за своїм попереднім досвідом роботи (юристом), і очікування по айдентиці чітко уявляю. Спираючись на це все, був побудований образ моделі, де Ірина на фото повинна поєднувати в собі відразу ряд трохи суперечливих концептів: бути строгою, холодною і в той же час простою і привітною. Цей образ ідеально зміцнює особистий бренд в соц. мережах і в публікаціях на різних тематичних ЗМІ. Відтінки підбиралися м'які, що сприяло легкому сприйняттю кадру. По одягу, комплекти були сформовані з гардероба клієнта, за кольорами і фасонами, що поєднується з майбутньою локацією фотостудії.

Портрет дівчини на дивані на тлі ретро лампи
Дівчина брюнетка в кремовому костюмі сидить на дивані
Дівчина стоїть біля столу художника на тлі скульптур
Дівчина з книгою сидить на тлі картин і скульптур
Дівчина сидячи в кріслі дивиться в телефон поруч з пальмою
Дівчина в піджаці сидить а кріслі

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Як раніше писала, зйомка відбулася в двох залах фотостудії Inlight. Вибір припав на цю фотостудію ні з проста. У Інлайті є все необхідне для створення кінцевої картинки: великий і просторий інтер'єр, величезні вікна, які пропускають максимум природного світла на локацію і локації в необхідному кольорі. Час для зйомки ми затвердили в обід, так як це зимовий час і саме опівдні можна домогтися максимального м'якого і розсіючого природного світла в зимову пору. Одяг ми з Іриною узгоджували в режимі онлайн, де замовник мені відправляв фото свого гардероба, і я рекомендувала що і з чим буде добре поєднуватися. Так, за тиждень до зйомки ми все затвердили і погодили.

Дівчина в пурпуровому костюмі сидить на синьому дивані
Брюнетка в пурпуровому костюмі і годиннику сидить в студії
Дівчина стоїть на тлі пальми і синього дивана
Діловий портрет для нотаріуса
Дівчина в сірому картатому костюмі сидить в кріслі на тлі ліхтаря

День фотосесії: як це було?

Традиційно, в день зйомки за 15 хвилин до початку блоку підготовки, в гримерці фотостудії клієнта вже чекала майстер по макіяжу і укладанні. Візажист вже мав фотографію моделі, побажання по укладання і мейкапу, що дозволило не витрачати час підготовки на обговорення образу. За 1 годину модель була готова до час зйомки і в хорошому настрої. В цей час я вже перебувала в фотостудії і готувала локацію до фотосесії. Перші 15-20 хвилин модель звикала до мене і камері, ми спілкувалися, створюючи легку і спокійну атмосферу на локації. Через 20 хвилин, емоційний стан Ірини було готово, для генерування потрібних емоцій і виразів обличчя. Зйомку я проводила на камеру Sony A7RII в парі з лінзою 24-70 f/2.8. Перевага такого комплекту, що я без перевдягання оптики можу швидко поміняти захоплення сцени і зробити широкий кадр. У той же час швидко викрутити 70мм і зробити портрети. Зйомки тривали 3 години, і ми змогли закрити 6 образів.

Сильний кадр для нотаріуса в сірому костюмі на тлі ліхтаря
Творчий ракурс для дівчини в фотостудії
Брюнетка в сірому костюмі в клітинку сидить в бордовому кріслі на тлі світла ліхтаря
Портрет дівчини в сірому піджаку на тлі синьої рельєфною стіни з замша
Брюнетка в сірому піджаку варто схрестивши руки на тлі темно-синьої стіни

Відбір, корекція кольору і ретуш

За підсумком фотосесії для нотаріуса Ірини ми зробили близько 350 вихідних знімків. З них, залишили серію в 200 фото, видаливши дублі, які не різкі і шлюб по міміці (закриті очі, розмова і т.д.). Всі 200 були відкориговані в Lightroom, яскравість, контраст, баланси і криві. Далі, відібрали серію з 50 кращих фото, на моє переконання, і відправили її в ретуш. На ретуші здійснили легку (мінімальну) пластику і чистку сцени. Як підсумок - готовий результат на цій сторінці.

Яскравий портрет дівчини в сірому піджаку на тлі ліхтаря
Брюнетка в синій сукні стоїть біля бордового крісла на тлі синьої стіни
Дівчина в синьому платті позує
Брюнетка в синій сукні працює в телефоні
Брюнетка в яскраво-рожевою кофті і чорних штанях сидить на сходах

Бізнес
Фотосесія

Оптимальне рішення для ділових людей підтримати статус і створити контент преміального рівня з метою публікацій в медіа.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Бізнес фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру бізнес фотосесій

Діловий лайфстайл в студії
для Ольги

Організація і проведення студійної фотосесії в стилі ділового лайфстайл, г. Киев. Розкриття декількох образів в стилі мінімалізму.

Докладніше

Жіночі ділові портрети
для бізнесу

Колекція ділових портретів для дівчат і жінок зроблених в студіях Києва. Фото зі зйомок для бізнес-леді і бізнесвумен при різних типах освітлення.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано