що ми робимо

Види фотосесій в Києві

Портретна
Фотосесія

Ідеальне рішення для особистого профайла або сайту. Це хороший спосіб для дівчат і чоловіків, підкреслити свою індивідуальність.

Докладніше

Фотосесія
Love Story

Відмінний спосіб для закоханої пари провести час разом, зберігши спогади. Зйомка може проходити як в студії, так і на вулиці.

Докладніше

Фотосесія
Вагітних

Відмінний спосіб для вагітної дівчини зберегти пам'ять о найсильнішому і азартному очікуванні, яке коли-небудь доводилося відчувати.

Докладніше

Весільна
Фотосесія

Весільна зйомка - одна з найбільш значущих фотосесій в житті молодят. Це важлива подія, що вимагає великої уваги і планування.

Докладніше

Бізнес
Фотосесія

Оптимальне рішення для ділових людей підтримати статус і створити контент преміального рівня з метою публікацій в медіа.

Докладніше

Сімейна
Фотосесія

Ідеальне рішення для сім'ї зберегти світлі спогади у вигляді фотографій, провести час разом і залишити яскраві моменти в пам'яті.

Докладніше

Чоловіча
Фотосесія

Фотозйомка для чоловіків - професійне рішення для отримання контенту в соціальні мережі, бізнес профілі і для використання в резюме.

Докладніше

Жіноча
Фотосесія

Фотозйомка для дівчат - ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте образ жіночності і ніжності через фотографію.

Докладніше

Модельне
портфоліо

Портфоліо для моделі - це довгострокова інвестиція в модельну кар'єру, яка безсумнівно окупитися при правильному її використанні

Докладніше
Конструктор фотосесії

Створіть свій тариф

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
корисна інформація

Фотосесія в Києві - що входить?

Фотосесія Київ

Які жанри включає в себе фотосесія?

Якщо не прив'язувати вид фотосесії до локації (студійні фотосесії, на природі, вулиці або лісі), то їх можна класифікувати за типами приналежності. Інакше кажучи, тип фотозйомки залежить від об'єкту, що знімається. Саме за такою кластеризацією ми виділяємо категорії пропонованих послуг. Отже, що і для кого ми знімаємо:

 • Портретна фотосесія – Конкретна категорія, яка передбачає портерную фотозйомку. Як правило, образ не обмежений взагалі. Ключовою особливістю буде виступати 1 основний об'єкт - чоловік чи жінка. Саме тому ми виділяємо їх в різні категорії:
 • Чоловіча фотосесія – фотозйомка, де основним об'єктом виступає чоловік. Може бути звичайна вулична прогулянка в теплий літній день, або реалізація задуманого образу в студії. Чоловіки більш воліють діловий і серйозний образ - іміджеві фотозйомки.
 • Жіноча фотосесія – за аналогією з чоловічим, головним об'єктом зйомки виступає дівчина, а образ - обмежується тільки польотом фантазії. Але на практиці, дівчата більш схильні до ніжності і сексуальності
 • Ділова (бізнес) фотосесія – вид фотосесії, який орієнтований на створення іміджевих кадрів з конкретного місця. Як правило, це фото «в роботі», або процес переговорів. Сюди так само входять бізнес портрети.

Які жанри включає в себе фотосесія?

Тепер обговоримо фотозйомки, в яких задіяні більше одного об'єкта. Ці фотосесії так само можуть проходити в студії, на природі, в місті або лісі. У деяких випадках задіюються спеціальні локації - зали, ресторани, замки, переходи і т.д. На практиці цих жанрів може бути дуже багато, але ми робимо тільки наступні:

 • Love Story фотосесія – вид фотозйомки для закоханої пари. У ній бере участь саме пара, яка перебуває у відносинах. Часто доповнює цю зйомку домашній улюбленець, наприклад, собака.
 • Весільна фотосесія – очевидно цей вид зйомки дуже схожий з Love Story, але там присутня велика кількість відмінностей: масштаб, одяг, сценарій і тривалість. Так само тут можуть бути і 3-і лиця.
 • Фотозйомка вагітності – ця категорія може проходити в двох форматах: як портретна, так і групова. Дуже часто знімаємо фотосесію вагітності з чоловіком і сім'єю.
 • Сімейна фотосесія – найбільш популярна форма групової фотозйомки в Києві. Проводимо її найчастіше у вигляді студійної фотосесії. Найчастіше всю зйомку супроводжує візажист, контролюючи макіяж у мами і у дочки.
 • Модельне портфоліо (модельні тести) – створення і оформлення модельної книги. У своїй більшості використовується для комерційних цілей і подачі в модельні агентства.
фотосесія в студії
фотосесія на природі

Як формується ціна (вартість) фотосесії в Києві?

Ціна фотосесії залежить від величезної кількості чинників. Нижче ми розберемо домінантні складові в ціноутворенні. Це не є панацея, але прекрасна основа для розуміння основи вартості послуг.

 • Устаткування. Будь-який професійний фотограф використовує дороге устаткування: камера, лінзи, адаптери, карти пам'яті, потужні комп'ютери і дорогі монітори (що б бачити кольори, різкість і відтінки). Часом, цінник за цей комплект може доходити до вартості автомобіля B-класу.
 • Навички. Складно оцінити капіталізацію навичок. Але багаторічною досвід, пройдений шлях помилок, курси, майстер-класи та інше навчання завжди коштує не дешево. Так що наявність топового обладнання, але відсутність досвіду, не дозволить домогтися гарного результату.
 • Маркетинг. Будь-який професіонал має капітальні та поточні витрати на маркетинг. Створити хороший web-сайт, налаштувати аналітику, підготувати рекламні кампанії як on-line, так і off-line. В сумі це може обійтися навіть дорожче обладнання.
 • Проектні витрати. У складі кожного проекту, є величезний список мікро витрат: від вартості оренди фотостудії, до витратних матеріалів візажиста. Все це враховується в кінцевій ціні пакета.
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано