фотопортрети чоловіків

Приклади останніх чоловічих фотозйомок

Іміджева Чоловіча Фотосесія
для Тобіаса

Підготовка і проведення імеджевих чоловічий зйомки для Тобіаса в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Бізнес Фотосесія
для Вазгена

Історія створення ділового чоловічого портрета. Опис процесу підготовки і реалізації способу успішного підприємця і ділового чоловіка.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації способу через фотографію.

Докладніше

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше
вартість фотозйомки для чоловіків

Ціна на чоловічу фотосесію в Києві

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
7500
2 години
Прискорена обробка

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.

Фотокнига "Light"

Я завжди рекомендую оформити проект у вигляді фотокниги. Таким чином спогади зберігаються довше, надійніше і доступнішим, ніж в архівах на диску.

Замовити
Standart
Standart
Проект складається з 3 годин планування і погодження, 1 години оренди гримерки і 2 години фотостудії. Сюди входить 1 мейк від візажиста і 1 укладка від стиліста. Тривалість фотозйомки становить 2 години, і після ще 7 годин відбору c кольорокорекцією всього матеріалу. У підсумку ви отримуєте 90-120 готових фотографій з проекту, 9 фото в ретуші. На все це мені буде потрібно 2-3 тижні. Передача здійснюється через G-Drive.
ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ і ОРГАНІЗАЦІЇ

Як відбувається чоловіча фотосесія?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
ІНФОРМАЦІЯ ПРО чоловічий портрет

Як відбувається фотозйомка для чоловіків?

Чоловіча фотосесія - хлопець сидить у дивана

Основні етапи підготовки фотосесії:

По суті, чоловіча фотосесія від жіночої відрізняється тільки головним героєм зйомки - їм виступає чоловік. Це вимагає від фотографа дещо іншого підходу до фотозйомки, вибору поз і ракурсів. Професійна фотозйомка для чоловіків починається з підготовки моделі - тобто вас.

Якщо така домовленість є, з вами буде працювати стиліст, перукар, візажист. Не варто боятися професійного макіяжу, він життєво необхідний при професійній фотозйомці і полегшує обробку фото.

Якщо це звичайна мужня фотосесія, а не фешн-зйомка з професійною моделлю, макіяж покликаний всього лише вирівняти тон шріти, приховати дрібні недоліки, підкреслити скули, трохи виділити очі. Косметики не буде помітно на фото - повірте, ви просто будете виглядати добре.

Під час фотосесії з вами може працювати не тільки чоловічий фотограф, але і стиліст по кадру. Найважливіше завдання фотографа - розкріпачити модель, тому він буде розмовляти з вами. Якщо йому вдасться змусити вас почувати себе впевнено і розкуто, можна розраховувати на хороші фотографії.

Как подготовиться к мужской фотосессии?

Якщо ви налаштовані на хороший результат, можна потренуватися перед фотосесією приймати пози. Це програма максимум. Як мінімум - просто почитайте наші поради, цілком ймовірно, ви згадайте про них в потрібний момент, і вони допоможуть вам почувати себе впевненіше в кадрі.

Напередодні фотосесії відвідайте перукаря або барбершоп. Доглянута борода і акуратна стрижка - по суті, єдині прикраси чоловічого обличчя, тому це важливо для вдалого кадру.

чоловічий портрет
Чоловічий фотопортрет в Києві

Кілька порад при підготовці:

Слідкуйте за поставою. Постарайтеся зробити поставу краще - плечі повинні бути розгорнуті, живіт добре втягнутий, а груди спрямовані вгору і вперед. Під час фотосесії вам весь час доведеться це контролювати.

Постарайтеся розслабитися. Це найпростіша порада, але найскладніша у виконанні. Проте саме з розслабленою людиною працювати фотографу найпростіше, і це гарантує найкращий результат від фотозйомки.

Не вважайте фотозйомку для чоловіків «дурістю» або «розвагою», адже негативний настрій обов'язково буде помітний на знімках - в напружених позах, вимученої посмішці. Постарайтеся настроїтися на фотосесію як на новий досвід, необхідний вам. Адже ці фото десь потім будуть використовуватися - на вашому сайті, в соціальних мережах, для реклами.

Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано