Хлопець в сірому костюмі сидить на столі в лофтовому приміщенні
Хлопець стоїть біля вікна в сірому костюмі
Хлопець в сірому костюмі на лофтовій кухні
Хлопець в сірому костюмі запалив сигару сидячи на столі з віскі
Чоловік у сірому костюмі тримає в руках віскі і сигару
Чоловік в диму від сигари тримає келих віскі в руках

Від ідеї до образу

Пару слів про модель: З Андрієм ми проводили зйомку раніше, влітку і виконали образ більш легкий, світлий. Зараз завдання було зробити зворотний стиль, більше брутальності, мужності і темних з коричневими відтінків. Таким чином, ми погодили, що потрібен костюм трійка, переважно сірого кольору. Сірий колір завжди добре поєднується з лофтом, на відміну від синіх костюмів. Для антуражу затвердили додати сигару і віскі. Ці аксесуари завжди в кадрі виглядають добре. На додаток взяти газету, і відзняти сцену де модель на дивані буде її читати. На всю підготовку у нас пішло близько півтора тижні, і Андрій відповідально все закупив для зйомки. Багато речей ми узгоджували в режимі онлайн, коли замовник висилав варіанти келиха або костюма на затвердження.

Портрет хлопця читає газету на дивані в лофт
Чоловік читає газету в сірому костюмі сидячи на дивані поруч з келихом віскі
Хлопець наливає віскі в келих
Хлопець в сірому костюмі курить сигару і п'є віскі
Хлопець у білій сорочці і сірих брюках з газетою під рукою дивиться у вікно
Хлопець в костюмі трійці тримає келих з віскі в руках і дивись у вікно
Чоловік у сірому костюмі сперся на колону біля вікна в лофт

День фотосесії: як це було

В день зйомки, за годину до початку, в гримерці фотостудії замовника очікував візажист. Завдання було прописано за кілька днів до проекту, так, що в момент підготовки усі вже знали свої цілі і не витрачали час на додаткове узгодження. Через 60 хвилин, Андрій був готовий до фотозйомки. В цей час я вже перебувала на локації (в залі фотостудії) і розставляла меблі в необхідне положення для опрацювання сцен. Далі відбулася фотосесія тривалість 2 години. За цей час ми змогли опрацювати весь зал, модель зміг впитися 100г віскі, викурити 1 сигару, повеселитися і отримати близько 200 вихідних кадрів. Працювала я на Sony A7R4 в парі з оптикою Sigma 85mm f/1.4 Art і Sigma 35mm f/1.2 Art. Портрети відпрацювала на 85, а композиції, де є потреба у захват сцени намалювала на 35 мм. В кінці зйомки на локації панувала заспокійлива і гармонійна атмосфера, усі відчували приємну втому.

Хлопець курить сигару в лофтового фотостудії на тлі прожектора
Чоловік у білій сорочці і підтяжках курить сигару
Хлопець сидить на дивані біля вікна і читає газету
Хлопець прикурює сигару сидячи на дивані біля вікна в лофт
whisky appleton estate з сигарою у вікна
Хлопець в сірому костюмі тримає руки в кишенях і дивиться у вікно в лофт
Хлопець у білій сорочці стоїть біля вікна поруч зі стільцем в лофтового стилі
Портрет хлопця в сірому костюмі в лофтовій студії Києва

Чоловіча
Фотосесія

Фотозйомка для чоловіків - професійне рішення для отримання контенту в соціальні мережі, бізнес профілі і для використання в резюме.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Чоловіча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру чоловічих фотосесій

Іміджева фотосесія
для адвоката Дмитра

Організація і проведення іміджевої фотосесії для адвоката в фотостудії Києва. Концепція, стиль і образ для ділових людей.

Докладніше

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано