Чоловічий діловий портрет: хлопець в пальто читає журнал
Чоловічий діловий портрет: хлопець в окулярах читає журнал
Чоловічий діловий портрет: хлопець на тлі магазину луї віттон
Чоловічий діловий портрет: хлопець зняв окуляри
Чоловічий діловий портрет: хлопець на тлі магазину louis vuitton
Чоловічий діловий портрет: хлопець читає журнал

Етап 1 - від ідеї до образу

Виходячи з цілей ділового портрета, ми стали формувати імідж для зйомки. Денис має високий зріст і струнку статуру. Чиста шкіра обличчя і в основі вже наявний стиль зачіски. Приємним доповненням був той факт, що у моделі вже був на цей момент гардероб, який формував основу луків для майбутньої фотосесії. Все це в сумі дозволило швидко досягти консенсусу в комплектах одягу і сформувати завдання на докуповування речей. У наступні кілька днів Денис відправився в бажані їм магазини і бренди, щоб докупити відсутні елементи. Так, наприклад, коричневе пальто було придбано в магазині Zara. Самі покупки модель здійснював, перебуваючи на зв'язку зі мною і відправляючи фото в речах з примірочних мені через месенджер, де ми все підтверджували. Так само, затвердили, що в день зйомки буде зроблений легкий чоловічий макіяж (нанесення тону) для отримання природного згладжування на вихідних фото.

Чоловічий діловий портрет: хлопець в пальто відкриває журнал
Чоловічий діловий портрет: хлопець на тлі магазину gucci
Чоловічий діловий портрет: хлопець в пальто на тлі магазину
Чоловічий діловий портрет: хлопець серйозно дивиться сидячи в кафе
Чоловічий діловий портрет: хлопець дивиться у вікно

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Для проведення фотосесії чоловічого портрета з Денисом ми вирішили вибрати будній день з похмурою погодою. Важливим аспектом проведення фотозйомки на вулицях Києва є кількість людей, які на ній присутні, і саме це виступало причиною для вибору буднього дня. Нам необхідно було уникнути попадання в кадр перехожих, чого в кінцевому підсумку ми і добилися. Похмура погода забезпечує м'яким і об'ємним світлом модель, створюючи потрібний відтінок на вихідних кадрах. При хмарності немає пересветов і природніше виглядає експозиція кадру. Ми затвердили 2 основні локації: 1-а - Фотостудія Icon, а образ на вулиці ми відпрацювали в Київському Пасажі на Хрещатику в оточенні модних бутиків.

Чоловічий діловий портрет: хлопець посміхається за ноутбуком
Чоловічий діловий портрет: хлопець працює за ноутбуком в кафе
Чоловічий діловий портрет: хлопець йде по залу
Чоловічий діловий портрет для Дениса
Чоловічий діловий портрет: хлопець спирається на барний стілець

День фотосесії: Як це було?

На момент прибуття Дениса в студію, його в гримерці вже очікували Барбер і майстер по макіяжу. Деталі образу попередньо були затверджені з усіма, і в день зйомки на обговорення вже не довелося витрачати час. За годину до початку фотосесії майстри швидко зробили свою роботу з підготовки моделі і далі відбулася фотосесія. Під час зйомки я використовувала 2 типу об'єктивів: Портретний 85 мм і ширококутний 35 мм. У першому випадку, 85-ка використовувалася на діафрагму f/2.0 - 1.8, щоб домогтися ніжного боке і залишити модель у різкості. Портретна лінза створює мінімальне спотворення оптичної форми, так що фото з неї відповідають тому, як виглядає людина в житті. На 35 мм ми робили спільні кадри, де було важливо показати масштаб і сцену. Діафрагма робоча склала f/2.2, так як сонце знаходилося в зеніті, хоч і за хмарами, що забезпечувало зйомку необхідною кількістю світла. За перші 30 хвилин ми знайшли робочий профіль моделі і відповідні ракурси. Також, за цей час Денис уже звик до камери і зміг розслабитися достатньо, щоб виглядати природно і видавати потрібні емоції. По закінченню першого студійного етапу ми попрямували в ресторан «SHO» на Печерську і відзняли сцену з ноутбуком в ресторані, і вже в завершенні вирушили в Пасаж, де відзняли образ в пальто.

Чоловічий діловий портрет: глибокий погляд
Чоловічий діловий портрет: хлопець сидить на стільці
Чоловічий діловий портрет: серйозний погляд
Чоловічий діловий портрет: хлопець у білій сорочці
Чоловічий діловий портрет: хлопець читає з планшета

Відбір, корекція кольору і ретуш

За підсумками зйомки, за день ми зробили близько 350 знімків в RAW форматі. Вивантаживши весь матеріал в Лайтрум для попереднього перегляду початкових файлів та відбору, виявила, що % браку вкрай малий, і відбір довелося проводити на предмет повтору композиції або вибору мікроемоціі. В результаті відбору отримала +/- 250 файлів, які пішли в роботу. На наступному етапі була корекція (фарбування фото) з використанням того ж LightRoom. У своїй роботі не використовую пресетів, весь колір налаштовую виключно руками, дотримуючись сформованим стандартам, які утворилися з багаторічном досвідом, смаком і стилем. Коли вся серія була пофарбована, переді мною стояла найскладніше завдання - відібрати серію з 25-30 фото для використання у відкритих джерелах, і ці ж фото підуть в ретуш (пластика). Так як ми спочатку підготували модель (мейк, зачіска), ретушувати необхідно було зовсім небагато - деталі на шкірі, які виникали при сверхпрібліженіі. За підсумком проекту ми отримали результат, який опублікований на цій сторінці.

Чоловічий діловий портрет: хлопець в кріслі посміхається
Чоловічий діловий портрет: погляд хлопця вліво
Чоловічий діловий портрет: хлопець з планшетом
Чоловічий діловий портрет: хлопець сидить на підлозі

Чоловіча
Фотосесія

Фотозйомка для чоловіків - професійне рішення для отримання контенту в соціальні мережі, бізнес профілі і для використання в резюме.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Чоловіча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру чоловічих фотосесій

Індивідуальна Чоловіча Фотосесія
з Псом Шаба

Підготовка і проведення індивідуальної чоловічої зйомки для Олексія і його пса Шаби, в Києві. Особливості образу, локації і деталі підготовки.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації способу через фотографію.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано