Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сидить на кріслі
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець в тіні
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець в піджаку дивиться в бік
Чоловіча lifestyle фотосесія: образ чоловіка
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець спирається на спинку крісла

Етап 1 - від ідеї до образу

Габріель сам по собі має струнку статуру і високий зріст, понад 190 см. Чиста шкіра і стильна зачіска. Виходячи з усіх цих особливостей, я склала план по підбору одягу. Ми затвердили, що і як буде добре поєднуватися і якого стилю дотримується Модель в повсякденному житті. Після, в заздалегідь узгоджений день, я вирушила в Оушен, і в рамках обговореного бюджету відібрала в різних магазинах речі відповідних розмірів. Через пару годин, на шопінг прибув Габріель. Завдяки тому, що всі речі я заздалегідь відклала, на примірку і купівлю всього гардероба у нас пішло 2 години. Ми купили одяг відомих брендів, з хорошою зносостійкістю і практичністю. Весь придбаний одяг міг поєднується між собою, що дозволило з упевненістю завершити перший етап підготовки. Ми затвердили, що для кращого розкриття образу будемо використовувати фотостудію в лофтових тонах, відкриту кав'ярню з терасою і площу у НСЦ Олімпійський.

Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сидить на кріслі в піджаку і окулярах
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сидить на кріслі нога на ногу
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець підпер голову рукою
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець читає журнал сидячи в кафе
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець п'є каву і читає журнал

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Для поведення фотосесії ми затвердили будній день з хмарною, дощовою погодою. Як ви напевно вже здогадалися, це все повинно було зменшити кількість потрапляння людей в кадр на задньому фоні, сприяти розслабленню моделі і забезпечити об'єкт зйомки м'яким, обволікаючим і об'ємним світлом. Сама зйомка проходила влітку, в серпні. У цю пору світлий час доби значно довше, ніж взимку, так що на сам проект у нас було більше 5 годин. Повертаючись до задума з образом, ми узгодили використовувати фотостудію Colors, де був відповідний зал з потрібними тонами і відтінками в інтер'єрі. Все це, в сукупності, створювало потрібний антураж для першої частини проекту. Далі ми затвердили використати кав'ярню One Love Cofe, розташовану біля костелу. У ній були присутні всі шукані елементи дизайну для сцени: великі чисті вікна, які, відбиваючи лампи, розмиваються в боке, красиві дерев'яні столи і елегантна подача напоїв. Також ми планували задіяти найближчу локацію - сходи, і зробити на ній кілька планів. На завершення, останню локацію використати площу біля стадіону.

Чоловіча lifestyle фотосесія: кава і журнал
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець в окулярах п'є каву
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець посміхається з чашкою кави в руках
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сміється і п'є каву
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець читає журнал сидячи на стільці
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець прочитав смішну історію в журналі

День фотосесії: Як це було?

У призначений день, в гримерці Colors-а, Габріеля вже чекали візажист і Барбер. По деталях, що і як робити, вони вже були проінформовані, так що як тільки модель прибув на збори, вони приступили до роботи. Габріель взяв на зйомку всі куплені речі, і після завершення роботи візажиста і барбера швидко переодягнувся в перший образ. Далі відбулася зйомка. На той момент у мене був об'єктив 17-35 мм, f 1.8, так що в процесі зйомки використовувала фокусні в межах доступності об'єктива. Діафрагму встановлювала в районі f/3.0 - 2.0, для красивого розмиття і вираження в різкості основного об'єкта. На щастя, в цей день синоптики не збрехали і на вулиці дійсно була очікувана погода. Це дозволило отримати потрібне світло з великих вікон фотостудії, забезпечивши модель потрібними тінями. У залі була присутня лампа Едісона, яка так само зіграла важливу роль, і заповнила зворотню частину студії лофтовими відтінками. Під час зйомки, Габріель відчував себе впевнено і комфортно. Для нього не становило жодних проблем працювати на камеру і залишатися самим собою. Після ми вирушили в центр для відпрацювання другого образу, попередньо порадившись. У кафе замовили апельсиновий фреш, каву і взяли кілька журналів по бізнес тематиці. Ці деталі додали образу яскравості і глибини. На завершення - ми добралися до стадіону, і так як погода була похмура і це був будній день, ми з легкістю закрили останній образ, без попадання в кадр перехожих.

Чоловіча lifestyle фотосесія: великий план чоловічий портрет
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець з чашкою кави
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сидячи на стільці читає журнал
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець в сорочці на сходах
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець стоїть на сходах руки в кишені

Відбір, цветокор і ретуш

В результаті зйомки ми отримали більше 400 вихідних знімків, приблизно по 150 на образ і локацію. В силу того, що попередньо з Габріелем працював візажист, тон шкіри і рельєф був доведений до потрібних для фотосесії. На всіх знімках, вже без ретуші та цветокора, шкіра була відмінна. Виходячи з цього, відсоток браку склав близько 15-20%, в основному це були моменти відволікання моделі, попадання сторонніх людей в кадр і в деяких моментах перепади з експозицією. За підсумком відбору залишилася серія в 300 фото, по 75 на локацію. Так як зйомка проходила хоч і в один день, але в різних місцях, з кольорокорекцією довелося неабияк попрацювати. По суті, обсяг роботи еквівалентний 3-м окремим фотосесіям, так як скрізь різние світло і відтінок локації. В кінцевому підсумку мені вдалося домогтися органічного фарбування всього проекту в одному стилі. Весь колір я застосовую виключно в ручному режимі, без використання пресетів. Далі - відбір фото на ретуш. Складний момент, який вимагає прийняти ряд суб'єктивних рішень - який ракурс і емоція краще? Відібравши серію, приступила до ретуші. В силу того, що з шкірою порядок завдяки мейку, в основному сфокусувалася на деталях - нитки на одязі, розетки в студії, люди на задньому плані. Що з цього вийшло - можна побачити на цій сторінці!

Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець у блакитній сорочці
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець на сходах руки в кишенях
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець на тлі скляного будинку
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець йде на тлі стадіону
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець спирається на перила
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець сперся на поручні
Чоловіча lifestyle фотосесія: хлопець посміхається на фоні стадіону

Чоловіча
Фотосесія

Фотозйомка для чоловіків - професійне рішення для отримання контенту в соціальні мережі, бізнес профілі і для використання в резюме.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Чоловіча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру чоловічих фотосесій

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше

Індивідуальна Чоловіча Фотосесія
з Псом Шаба

Підготовка и проведення індівідуальної чоловічої зйомки для Олексія и его пса Шабі, в Києві. Особливості образу, локації и деталі подготовки.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано