Портрет адвоката в сірому костюмі
Адвокат в сірому піджаку на тлі дерев'яної стіни
Діловий портрет для юриста в студії
Портрет адвоката з Києва
Іміджева фотосесія для юриста
Фотосесія для адвоката Київ

Підготовка та організація зйомки для адвоката

Дмитро - відомий адвокат (юрист) в Києві. Виходячи з цього, очевидно, що клієнт не володиє великим запасом часу на планування, підготовку і організацію проекту. Так само, варто відзначити важливу складову зйомок для юристів і адвокатів - це емоції і настрій моделі в момент зйомки. Через регулярні психологічні навантаження, таким людям не просто розслабиться перед камерою і видавати потрібні емоції. Студію з відтінками підібрала я, грунтуючись на цілях зйомки. Так само, врахували відтінки костюмів, які будуть на замовнику.

Портрет для адвоката
Портрет адвоката в жилеті і білій сорочці
Фотосесія для юриста в Києві
Ділова фотозйомка для юриста
Ділове фото адвоката в білій сорочці

День фотосесії - як це було

Зйомка проходила по тарифу «Стандарт», включала в себе попередню підготовку клієнта візажистом. У момент прибуття Дмитра в студію, в гримерці вже на нього чекав візажист. Попередня задача була встановлена: нанести тон шкіри (легкий, у відтінок шкіри) і зробити укладку + фіксацію. Через 30 хвилин, почалася зйомка. Я, як фотограф, виставляла модель в потрібних ракурсах і позах, для досягнення необхідної картинки. Зйомки тривали 2 години в фотостудії Icon. Працювала я з штучним і природним світлом одночасно, таким чином змогла проекспоніровать все фото в необхідний баланс ще на етапі початкових кодів. Для інструментів це було Sony A7rII + Sony 24-70 f/2.8, що дало необхідну різкість і чіткість. На цій сторінці представлено тільки кілька фото з цілої серії в 120 фото, кожна з яких має подібне якість цим.

Студійне фото адвоката в костюмі
Глибокий портрет для юриста в студії Києва
Фото адвоката на тлі студійного дзеркала
Портрет юриста в синьому костюмі
Портрет адвоката в синьому костюмі на тлі дерев'яних дверей

Бізнес
Фотосесія

Оптимальне рішення для ділових людей підтримати статус і створити контент преміального рівня з метою публікацій в медіа.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Бізнес фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру чоловічих фотосесій

Діловий Портрет
для Дениса

Розкриття індивідуальності і стилю моделі в процесі кілька годинного фотопроекту. Студійна і вулична зйомка в похмурий будній день для отримання серії різнопланових фотографій з метою використання на особистому Лендінзі, блозі і подачі в видавництва з експертними оцінками.

Докладніше

Lifestyle Фотосесія
для Габріеля

Історія створення легкого ділового стилю для профілю в Linkedin. Опис процесу підготовки і реалізації способу через фотографію.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано