Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: шампанське і окуляри на капоті ретро авто
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчина з шампанським спирається на ретро автомобіль
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчина в окулярах з келихом шампанського
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: подружки з шампанським сидять на машині
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: подруги відзначають шампанським свято

Етап 1 - від ідеї до образу

Невеликою складністю був той фактор, що дівчата перебували за кордоном і мали лімітований час на узгодження, але завдяки месенджеру ми затвердили всі деталі. Самі моделі мали струнку статуру, були доглянутими і так як прилетіли з відпочинку, мали засмаглу шкіру, що було великим плюсом для фотозйомки. По одягу підібрали і погодили максимально, що передає стиль Пін-ап і в той же час щоб одяг гармонійно виглядав між собою. Важливим було також врахувати аксесуари, які будуть підкреслювати стиль - окуляри і шарфики (на голову, шию), додали яскравості і контрастності моделям. Туфлі червоні і чорні, максимально відповідні до лука. Щоб завершити образ було вирішено зробити зачіски, які символізують Пін-ап і одночасно відповідають кожної з дівчат, яскравий макіяж і акцент на червоні губи.

Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: 4 дівчата в ретро окулярах
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата взявшись за руки біжать сміючись
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата п'ють шампанське в ретро машині
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчина з кексами посміхається
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата з кексами сміються

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Провести зйомку ми вирішили за кілька днів до весілля, в будній день, з огляду на те, що людей буде менше і нам буде простіше проводити фотосесію дівич-вечора. Час підбирали так, щоб захопити захід і тим самим додати яскравості і насиченості зйомці. Для фотосесії дівич-вечора в стилі Pin-Up, я підібрала дві локації, які максимально підійдуть для наших цілей. Перша - старий корпус Політехнічного університету, який передасть атмосферу ретро-стилю і поруч з ним є алея з деревами, яка додає глибини фотографій. Другу локацію - парк Феофанія, я вибирала з урахуванням того, що там потрібно організувати пікнік, красиво його оформити. Важливим аспектом був той факт що локації повинні бути недалеко від один одного.

Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: Пироженко на розносі
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: подружки їдять солодощі
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата в ретро стилі стоять з кульками
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: подружка показує язика і тримає кульки
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: відкрита пляшка шампанського

День фотосесії: Як це було?

В день зйомки все йшло за планом. Ми використовували, взяту в оренду ретро-машину для першого образу в Політехнічному університеті. Заздалегідь ми узгодили щоб моделі взяли з собою шампанське і келихи (скляні, так як вони природніше виглядають на фото). На першу локацію у нас було близько години. У зйомці використовувала 2 об'єктива - загальні сцени, з метою передати всю картину - знімала на 35 мм з діафрагмою f/3-4, щоб всі дівчата були в різкості. Близькі портрети - знімала на 85 мм на діафрагму f/2.2-2.6, щоб розмити задній фон і зробити акцент на моделях. Контакт з моделями у нас відбувся відразу, як ніби ми вже знайомі кілька років, що дуже допомогло зробити відмінні кадри. На вулиці було чисте небо і сонце вже було більш м'яке, так як наближався до заходу. Далі ми поїхали в ретро машині на другу локацію - Феофанію. Поки Оксана (свідок) пішла прогулятися з Тетяною по парку - ми з іншими дівчатами прикрасили локацію для пікніка фруктами і декором. Заздалегідь було замовлено Кенді-бар і кульки. До моменту як все було готово, якраз почалося західний час, як ми і планували. Сонце м'яко лягало на обличчя дівчат, додаючи яскравості і насиченості кадрам. Сама зйомка дівич-вечора Пін-ап тривала близько 1,5-2 години і проходила в невимушеній, веселій обстановці. В кінці фотосесії Тетяна і дівчата були в захваті.

Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата лежать на пледі і їдять фрукти
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата п'ють шампанське і їдять кавун
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчина крутить парасольку кольорів веселки
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата тримаючись за руки несуть повітряні кульки
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата лежачи на пледі цокаються келихами шампанського

Відбір, корекція кольору і ретуш

В результаті фотосесії за 2,5-3 години ми отримали 400 знімків в RAW форматі. Ще під час зйомки я бачила через екран камери що % браку дуже малий і відбір я проводила більше методом видалення повторів і менш вигідних ракурсів. В результаті відбору отримала +/- 200 файлів, на які я далі накладала колір, з використанням Lightroom. На вуличних фотографіях - корекцію кольору робити складніше, ніж на студійних, так як освітлення постійно змінюється і складніше добитися одного відтінку фотографій. У своїй роботі я не використовую пресети, весь колір налаштовую виключно вручну. На цій фотозйомці дівич-вечора Pin-Up знизила трохи чорні і додала різкості, щоб підвищити контрастність на фото. Далі після корекції кольору, я відібрала 25-30 фото для ретуші і подальшого використання у відкритих джерелах. На цих знімках почистила невеликі дефекти і трохи згладила шкіру. Підсумок ви можете спостерігати на цій сторінці.

Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата лежачи на пледі сміються
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата тримають тарілку полуниці
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: келих шампанського з обручкою
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: дівчата лежать на пледі задерши ноги і посміхаються
Фотосесія дівич-вечора Pin-Up: повітряні кульки летять в небо

Жіноча
Фотосесія

Фотозйомка для дівчат - ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте образ жіночності і ніжності через фотографію.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Жіноча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру жіночої фотосесії

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Спроба поєднати легкість і простоту з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Жіноча Фотосесія
для Наталії

Створення жіночого студійного портрета в яскравих і ефектних кольорах. Розкриття образу моди і жіночності при природному освітленні.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано