Жіноча портретна фотосесія: дівчина в червоному на червоному тлі
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в червоному на білому стільці
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в червоному комбінезоні поставила ногу на табурет
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в червоному комбінезоні сидить на червоному тлі

Етап 1 - від ідеї до образу

Спираючись на цілі і концепції, образ був створений по чіткому розумінню очікуваного результату. В ході майбутньої портретної жіночої фотозйомки, було визначено використовувати 4 лука: перший - яскраво червоний комбінезон, другий - шкіряний боді, третій - біла блузка з джинсами і четвертий - джинсова куртка з білою футболкою. У Наталії від природи гарна струнка фігура, чиста шкіра і живе волосся. Таким чином, всі речі на ній виглядають дуже органічно і стильно. Сам одяг модель взяла з власного гардеробу, що передбачалося в апріорі проекту. Ми лише обговорили варіанти сполучуваності та швидко досягли консенсусу в сетах. З укладання зачіски і мейку ми вирішили зробити легкі локони і зробити денний макіяж, без великих тіней, що б модель виглядала максимально природно.

Жіноча портретна фотосесія: дівчина сидить на лаві біля вікна
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в чорному боді і піджак звисає на плечі
Жіноча портретна фотосесія: дівчина сидить в боді і піджаку
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в піджаку підпирає голову рукою
Жіноча портретна фотосесія: розумний погляд дівчини

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Саму фотосесію ми затвердили провести в будній день, так як у моделі дозволяли можливості. Це був квітень і погода в день зйомки була змінно хмарна. Сама зйомка відбулася днем, в момент максимального сонцестояння. Для проведення фотосесії - ми затвердили використовувати фотостудію Icon, в ній була можливість розкрити задуманий образ в повній мірі. У айконі мінімальний час оренди зла - 2 години, і є можливість встановити розкладний фон. Таким чином, у нас на зйомку було 2 години і нам надали необхідний для проекту червоний фон. Послідовність фотосесії була в порядку образів, як ми їх описали раніше.

Жіноча портретна фотосесія: дівчина в боді з піджаком на плечі стоїть у цегляної стіни
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в екстазі
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в білій сорочці оголила плечі
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в білій сорочці з букетом троянд

День фотосесії: Як це було?

До моменту прибуття Наталії на підготовку до фотосесії в гримерці її вже чекала візажістка. Заздалегідь всі деталі образу були узгоджені і затверджені. Модель зустріли і провели в гримерку для нанесення мейку для фотосесії і створення укладання. Поки йшли збори, кур'єр доставив квіти в студію, таким чином, троянди були максимально свіжі і красиві. Після закінчення підготовки, ми вирушили на фотосесію. До початку зйомки в залі вже зібрали переносні фони і ми, не витрачаючи час на збоку, відразу приступили до роботи. Більшу частину зйомки я провела на 50мм портретний об'єктив. Діафрагму використовувала на рівні f/2.2-2.6 для отримання плавного і органічного розмиття боке. Загальні плани зробила на 17-35мм, на f/4 для захоплення сцени в різкості. Вся зйомка проходила виключно при природному освітленні. У той день була очікувана погода і це, як раз створило необхідні умови для фотосесії жіночого портрета. Модель працювала під час зйомки дуже залучено і зібрано, що дозволило за 2 години встигнути зробити 4 образи.

Жіноча портретна фотосесія: дівчина в білій блузці сидить біля вікна
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в білій сорочці сидить на підвіконні
Жіноча портретна фотосесія: дівчина сидить на барном стільці трохи оголивши спину

Відбір, цветокор і ретуш

У кінці фотосесії ми отримали більше 300 вихідних фотографій в RAW форматі. Браку вийшло близько 25% через високий темп. Зазвичай, для одного образу потрібно не менше 1 години, а в ідеальних умовах, що б опрацювати комплексно - усі два. В даному випадку, за 2 години ми встигли зробити 4 образу. За підсумками відбору ми вийшли на 230 фотографій, приблизно по 50 на образ. Далі ми провели фарбування всього матеріалу, на це пішло більше 5 годин роботи. У кольорокорекції ми не використали пресети, а все робили виключно в ручному режимі. Посилили насиченість і яскравість кольорів, підняли різкість і чорні тони. Далі, відібрала найкращі роботи на ретуш, по суб'єктивним сприйняттям. У ретуші ми в більшій частині працювали зі складками на одязі, і зробили легку чистку шкіри. Як підсумок, результат представлений на цій сторінці.

Жіноча портретна фотосесія: дівчина в джинсовій куртці сидить біля вікна
Жіноча портретна фотосесія: дівчина в шапці і джинсовій куртці на підвіконні сидить
Жіноча портретна фотосесія: дівчина стоїть на підвіконні

Жіноча
Фотосесія

Фотозйомка для дівчат - ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте образ жіночності і ніжності через фотографію.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Жіноча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру жіночої фотосесії

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Спроба поєднати легкість і простоту з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Фотосесія Дівич-вечора
в стилі Pin-Up

Створення фотосесії дівич-вечора в стилі Pin-Up з використанням ретро автомобіля. Особливості підготовки і організації фотопроекту.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано