Дівчина у білій сукні і коричневому пальто
Брюнетка сидить на дивані у платті і пальто
Замислений погляд брюнетки у білій сукні
Портрет гарної брюнетки
Замислений погляд красивої дівчини
Дівчина у білій сукні сидить на дивані і дивиться у бік
Дівчина в пальто і білій сукні сидить на дивані

Етап 1 - від ідеї до образу

Ідея, яка лягла в основу цієї зйомки базувалася на кількох критеріях. Перш за все, ми з Іриною хотіли створити жіночий портрет без пафосу і вульгарності. Зйомка повинна була показати природну красу моделі, а образ відобразити благородство і грацію. Знімки повинні підкреслити струнку фігуру моделі і показати її в природному, органічному для неї світлі. Виходячи з цього, ми погодили майбутню зйомку, образи і локацію. Так само, для контрасту вирішили зробити трохи яскравих і динамічних фото, що було досягнуто в процесі зміни одягу.

Красива брюнетка в білій сукні і пальто
Портрет дівчини у білому платті і пальто
Дівчина у білій сукні стоїть і тримається рукою за скляні двері
Портретне фото дівчини у пальто і сукні
Студійне фото дівчини у сукні і пальто
Жіночий портрет в фотостудії

Етап 2 - Час і місце

Після узгодження концепції зйомки, ми з Іриною практично відразу і одноголосно затвердили локацію для зйомки: світлий зал фотостудії W. Так, як фотосесія проходила взимку, час світлового дня дуже обмежен в порівнянні з літом, і ми вирішили почати збори о 10:00, що б зйомка стартувала з 11:00. Переваги фотосесії у фотостудії в тому, що Вам ніхто не може перешкоджати працювати, на відміну від фотосесій у громадських місцях, кафе і закладах. Таким чином, між моделлю і фотографом відбудеться психологічний контакт, в ході якого модель може розслабитися, стати справжньою собою. Погода на вулиці була традиційною для другої половини грудня - хмарно. Але цього світла все одно було досить, що б зробити зйомку без штучних джерел освітлення.

Дівчина поправляє укладку дивлячись в дзеркало
Дівчина в білій сукні дивиться в дзеркало
Дівчина сперлася на білу ванну
Дівчина сидить на сходах в джинсах і білій блузі
Дівчина сидить на сходах в джинсах і білій блузі
Великий портрет красивої брюнетки
Дівчина сидить за столом в білій блузці
Гарний портрет дівчини на кухні
Дівчина в білій блузці та джинсах поправляє волосся

День фотосесії: Як це було?

В день зйомки, за 15 хвилин до прибуття Ірини в фотостудію, її вже чекала візажист в гримерці для створення образу (мейк + зачіска). Попередньо, у візажиста була інформація по стилю і типу образу, і на це в день фотосесії не довелося витрачати час. За 1 годину, Ірина була готова приступити до фотосесії. Зйомка тривала 2 години, але вона пролетіла як 5 хвилин. Працювала я з лінзою 24-70 f/2.8, це світлосильний універсал, на який можна зробити як загальні плани, так і портрети. Поки йшла зйомка, ми спілкувалися як старі друзі, обговорювали різні теми, що позитивно позначилося на настрої Ірини, і дозволило їй розслабитися, бути собою. Психологічний комфорт моделі так само важливий, як і одяг і інтер'єр, адже від нього залежить щирість емоцій.

Дівчина в червоному светрі і білих брюках сидить на дивані
Портрет дівчини в червоному светрі
Брюнетка в червоному светрі і білих брюках
Жіночий портрет в студії взимку

Відбір, корекція кольору і ретуш

За 2 години фотосесії жіночого портрета в студії ми зробили близько 250 вихідних знімків, які після проходження відбраковування перетворилися в серію з 130 кращих фото. Далі, матеріал відправився до «цеху фарбування», де в Lightroom з ним проводилася повна корекція. На цьому етапі, на 1 фото, в середньому, витрачатися 1 хвилина, таким чином потрібно близько 2 годин старанної, безперервної роботи, для фарбування серії в 130 фото. Після, готовий матеріал був переданий Ірині, де вона змогла відібрати кращі 9 фото на ретуш. Але так, як ми погодили, що я розміщу цю роботу у себе в портфоліо, бонусом Ірині надала всю серію (35 фото) зі сторінки в ретуші. В силу того, що у Ірини чиста шкіра і струнка фігура, ретуш була проведена зовсім мінімальна, легкі корекції, чищення. Готовий продукт Ви можете спостерігати на цій сторінці.

Красива дівчина сидить на сірому дивані в червоному светрі і білих брюках
Дівчина сховала пів обличчя в червоному светрі
Портрет дівчини крізь скло
Дівчина притиснула до себе ковдру

Жіноча
Фотосесія

Фотозйомка для дівчат - ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте образ жіночності і ніжності через фотографію.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Жіноча фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру жіночої фотосесії

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Спроба поєднати легкість і простоту з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Жіноча Фотосесія
для Наталії

Створення жіночого студійного портрета в яскравих і ефектних кольорах. Розкриття образу моди і жіночності при природному освітленні.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано