Сімейна фотосесія в студії: батько тримає немовля на руках
Сімейна фотосесія в студії: немовля в руках батька
Сімейна фотосесія в студії: тато пригорнув дитину до себе
Сімейна фотосесія в студії: сім'я в червоних футболках
Сімейна фотосесія в студії: мама з малюком

Етап 1 - від ідеї до образу

Катерина і Віталій - мої постійні клієнти. Раніше, я проводила з ними весільну фотосесію і фотозйомку вагітності, в результаті чого, я стала їх сімейним фотографом. У підході до організації сімейної фотосесії, ми швидко досягли консенсусу у виборі образів і локації. Погодили використовувати червоні відтінки в одязі батьків для контрасту, і взяти фотостудію, де локація буде максимально створювати атмосферу домашнього затишку. Малюка, люблячи, вони називають бублик, тому вирішили використовувати комбінезон з прінотом різних солодких кондитерських виробів. І для посилення атмосферности, як декор використовувати круасани і слойки з фруктами, що органічно зіграло на загальному сприйнятті, дозволивши відтворити сцену раннього сімейного сніданку в ліжку.

Семейная фотосессия в студии: мама с малышом на руках
Семейная фотосессия в студии: младенец на руках матери
Семейная фотосессия в студии: мама смотрит на своего малыша
Семейная фотосессия в студии: младенец смеется
Семейная фотосессия в студии: мама играет со своим младенцем

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Виходячи з цілей сімейної фотосесії, і самої концепції, ми з Катею зібрали луки з їх існуючого гардеробу. Далі, був вибір локації. У Києві, практично всі інтер'єрні фотостудії орієнтовані на сімейну аудиторію. Відповідно, складності вибору були саме в зв'язку з великою кількістю відповідних локацій для сімейної фотосесії. На щастя, наші смаки збіглися, і ми практично відразу вибрали для сімейної зйомки локацію фотостудії W, зал Авалон. День зйомки вибрали вихідний, так як чоловік Каті (Віталій) в будні дні зайнятий. Незаперечною перевагою фотосесії у фотостудії на відміну від вуличної, є комфорт та гармонію з моделлю. Ніхто не заважає, не лізе в кадр і не відволікає. Інакше кажучи, ККД 1 години на фотостудії в кілька разів вище, ніж зйомки на жвавій вулиці. Сама зйомка відбулася в літній (серпень), вечірньої пори, близько 17:00. Але в силу того, що погода була трохи похмурою, кадри вийшли м'які і об'ємні.

Сімейна фотосесія в студії: батько цілує свого сина
Сімейна фотосесія в студії: рука батька і малюка
Сімейна фотосесія в студії: немовля тримає батька за руку
Сімейна фотосесія в студії: тато цілує сплячого малюка
Сімейна фотосесія в студії: мати з батьком дивляться на сплячого малюка

День фотосесії: Як це було?

Вся фотосесія проходила в рамках 2х годинного пакету, з послугами візажиста і майстри по зачісках. Відповідно в день зйомки, на момент прибуття клієнтів в студію, їх вже очікував майстер в гримерці. Всі деталі образу, в тому числі стиль мейк і укладання, були узгоджені і затверджені заздалегідь. Це дозволило в день фотосесії не витрачати час, і відразу приступити до зборів моделі. За 1 годину, Катя була повністю готова до фотосесії. Поки її збирали, Віталій перебував з малюком в залі очікування. До слова, Віталію теж завдали тонування шкіри, що вплинуло не тільки на добірну серію фото в ретуші, а зробила практично ідеально рівний відтінок і текстуру шкіри на всіх вихідних файлах. Сама сімейна фотосесія відбулася в залі студії протягом двох годин. Знімала я на універсальний об'єктив зі змінним фокусною відстанню 24-70, середня діафрагма була f / 3.2. В результаті, ми захопили всі необхідні ракурси і емоції.

Сімейна фотосесія в студії: мама тримає на руках сплячого малюка
Сімейна фотосесія в студії: тато і малюк заснули на руках у мами
Сімейна фотосесія в студії: сім'я обіймається
Сімейна фотосесія в студії: молода сім'я снідає і п'є чай в ліжку
Сімейна фотосесія в студії: немовля на руках матері

Відбір, корекція кольору і ретуш

За 2 години сімейної фотосесії в студії я зробила близько 300 вихідних знімків. Як показав відбір і відбракування, в результаті сформувалася серія в 200 фото, яка вирушила на фарбування. Далі, за підсумком коригування кольорів, контрасту і насиченості, видалила ще 40 фото. У підсумку вийшла на повноцінне серію в 160 насичених, різких і емоційних знімків, які були передані клієнтові. Далі, Катя і Віталій відібрали фото на ретуш, які так само пішли в друк фотокниги. На цих фото здійснилася детальна чистка шкіри і сцени. Результат ви можете спостерігати на цій сторінці! Далі, була верстка і друк фотокниги, невеликий огляд якої, буде внизу сторінки.

Сімейна фотосесія в студії: малюк прокинувся на руках у мами
Сімейна фотосесія в студії: мама зі своїм малюком
Сімейна фотосесія в студії: щасливий немовля посміхається лежачи на ліжку
Сімейна фотосесія в студії: мама грає зі своїм малюком сидячи на ліжку
Сімейна фотосесія в студії: мама і тато сидять на дивані з малюком
Сімейна фотосесія в студії: тато обіймає маму з малюком на руках

Фотокнига з сімейної фотосесії

Сімейна
Фотосесія

Ідеальне рішення для сім'ї зберегти світлі спогади у вигляді фотографій, провести час разом і залишити яскраві моменти в пам'яті.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Сімейна фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з сімейного жанру

Сімейна Студійна Фотосесія
для Аліни і Василя

Фотозйомка молодої сім'ї в фотостудії Києва. Особливості проведення фотосесії з маленькою дитиною.

Докладніше

Сімейна Фотосесія
для Катерини і Євгена

Сімейна фотозйомка що складається з двох локацій - природа і фотостудія. Продумана, і заздалегідь узгоджена, колірна палітра по одязі для всієї родини.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано