Студійна фотосесія вагітності: дівчина в плаття у вікна
Студійна фотосесія вагітності: погляд вагітної дівчини
Студійна фотосесія вагітності: відображення в дзеркалі
Студійна фотосесія вагітності: вагітна дівчина в пальто
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сперлася на стіну

Етап 1 - від ідеї до образу

На етапі підготовки до фотосесії, у мене вже було чітке уявлення про кінцевий результат. Розуміючи стан моделі (вагітність, 8 місяць), її зрост і статуру, я усвідомлювала, що Ані буде нелегко перебувати на зйомці і приймати незвичайні пози. З урахуванням усіх фізіологічних особливостей дівчат на 8-му місяці, ми погодили більш спокійну концепцію проекту. На підставі концепції ми сформували завдання на одяг і білизну - колір, фасон і стиль. Далі ми вирушили купувати все перераховане в магазинах з таким розрахунком, що велика частина речей буде повернена після зйомки. Це нормальна практика в світі фото. Якщо у людини немає необхідності в додатковому одязі (тим більше під час вагітності), то її можна "орендувати" для фотосесії в деяких магазинах. Укладання зачіски і мейк вирішили зробити більш суворими і стриманими, без зайвого обсягу - закрутити локони. Фотосесія вагітності, як правило, має одну мету - пам'ять. Ці фото, в левової частини випадків, використовуються виключно в сімейному колі, так що додаткових цілей на проекті не було.

Студійна фотосесія вагітності: дівчина підтримує живіт
Студійна фотосесія вагітності: дівчина посміхається
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сидить в пальто
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сидить і посміхається

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Провести зйомку вагітності ми вирішили в будній день, так як у моделі дозволяли можливості. В цей день на вулиці була сонячна погода, на небі не було ні єдиногї хмари. Нам треба було працювати у фотостудії Icon, на сонячній стороні з використанням прямого сонячного світла. Попадання в кадр частково променів сонця може завдати шкоду експозиції, але не в нашому випадку. Концепція зйомки передбачала використання світла від сонця, відбивачів і підсвічування в самому залі. Модель повинна була встигнути за 2 години змінити 3 образи, і це з урахуванням складності активно рухатися в зв'язку з вагітністю. Ми вибрали фотостудію Icon через відповідність інтер'єру, який відповідав задуманому образу зйомки. Ми так само затвердили, що модель буде зніматися сама, без чоловіка, що перевело це зйомку в розряд портретної.

Студійна фотосесія вагітності: дівчина виглядає з-за стіни
Студійна фотосесія вагітності: дівчина дивиться в дзеркало
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сидить за візажні столиком
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сидить в кріслі з молоком в руках
Студійна фотосесія вагітності: дівчина в кріслі на сонці

День фотосесії: Як це було?

У момент прибуття Анни в студію вся команда вже була на місці. Куплені речі для зйомки вже знаходилися в студії, так як спочатку я їх забрала для підготовки. Аню зустріла візажист, яка вже знала деталі майбутнього образу. Не витрачаючи час на додаткове узгодження, вони приступили до підготовки. За 1 годину в гримерці мейк і зачіска були готові. Далі відбулася фотосесія: велика частина кадрів була зроблена на ширококутний об'єктив 35 мм з метою максимального захоплення сцени. Діафрагма f 2.2 дозволила отримати світлі і різкі кадри. Так само використовувала 85 мм портретник, щоб зробити акцент саме на моделі. Аня, по своїй натурі, дівчина скромна, мені треба було трохи більше часу, ніж зазвичай для того, щоб вона звикла до камери і розслабилася. Через 45 хвилин, на 2-му образі все пішло значно швидше і простіше, модель увійшла у смак і видавала потрібні емоції, навіть з урахуванням 8-го місяця вагітності і досить відвертого образу в нижній білизні.

Студійна фотосесія вагітності: дівчина посміхається в кріслі на сонці
Студійна фотосесія вагітності: дівчина в кріслі на сонці
Студійна фотосесія вагітності: дівчина в променях сонця на кріслі в студії
Студійна фотосесія вагітності: дівчина підтримує живіт

Відбір, цветокор і ретуш

В результаті фотосесії, за 2 години ми отримали близько 200 початкових кадрів RAW формату. Після вивантаження матеріалу в Lightroom приступила до відбору браку. Так, брак є ​​завжди і у всіх. У цьому випадку більше браку доводилося на емоцію, адже вагітним на 8-му місяці важко бути нескінченно веселою і позитивною. За підсумком відбору отримали серію в 150 кадрів, по 50 на образ. Наступним етапом став цветокор. Так як фото хоч і в одному залі, але при різних типах освітлення, з цветокром довелося задурити більше звичайного. Адже чим більше різних відтінків, тим складніше досягти одного тону всієї серії, а це дуже сильно позначається на загальному сприйнятті результату. Коли результат за кольором був досягнутий - проект був поділений умовно на частини, по образам. Необхідно було відібрати кращі 10-12 фото з образу для створення лінійки портфоліо. Для мене, особисто, це найважча частина, адже тут ключову роль відіграє суто суб'єктивне сприйняття: від психологічного портрета до вдалих ракурсів. Після відбору провела ретуш: деяка пластика фігури і чистка шкіри. Так і вийшов такий результат, як ви зараз можете бачити.

Студійна фотосесія вагітності: дівчина сперлася на цегляну стіну
Студійна фотосесія вагітності: дівчина в шкіряній куртці
Студійна фотосесія вагітності: дівчина сперлася на спинку стільця
Студійна фотосесія вагітності: дівчина в куртці на стільці

Фотосесія
Вагітних

Відмінний спосіб для вагітної дівчини зберегти пам'ять о найсильнішому і азартному очікуванні, яке коли-небудь доводилося відчувати.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "фотосесія Вагітних". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з жанру вагітності

Фотосесія Вагітності з Чоловіком
для Олександри

Створення фотозйомки вагітності для Олександри з її чоловіком в студії. Основні моменти підготовки і організації проекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності
для Юлії

Фотозйомка вагітності в одній з фотостудій Києва. Залучення всієї родини для створення атмосферних фото в лофтових відтінках.

Докладніше
Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано