Весільна фотосесія на природі: закохана пара на мосту
Весільна фотосесія на природі: пара стоїть в обнімку на мосту
Весільна фотосесія на природі: наречений тримає букет обіймаючи наречену
Весільна фотосесія на природі: пара прогулюється тримаючись за руки
Весільна фотосесія на природі: пара гуляє по мосту в тумані

Етап 1 - від ідеї до образу

За своєю природою моделі мали стрункі постаті, охайну і чисту шкіру. Сам образ для фотосесії підбирався виходячи з майбутньої локації. Для нареченої було підібрано акуратне, приталені плаття, мінімалістичний підвіска і зроблена акуратна укладання з зачосом назад. Саме така зачіска добре підходила до форми обличчя і виглядала максимально органічно. Нареченого планувалося одягнути в штани, сорочку і накинути підтяжки, зробити укладку і трохи тон на шкіру обличчя. Туфлі чорні, по стилю до луку і образу. Нареченій вирішили взяти нестандартне взуття, так як вона була трохи нижче партнера, і таким чином вирівняти їх в зрості. Весь одяг окремо орендували для проекту. Великі очікування були покладені на ранковий гірський туман, бо він створює завжди додатковий антураж і атмосферность зйомці. Для цього було вирішено почати зйомку о 6 ранку, на перших променях сонця.

Весільна фотосесія на природі: пара сидить на мосту звісивши ноги
Весільна фотосесія на природі: пара сидить в обнімку на мості
Весільна фотосесія на природі: пара на мосту в тумані
Весільна фотосесія на природі: наречений обіймає наречену сидячи на мосту
Весільна фотосесія на природі: образ пари в тумані

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Для зйомки був обраний будній день, з сонячною погодою. Але хто бував в Карпатах, той знає особливості гірського клімату і ночей. У зв'язку з великим рівнем вологи, тумани буквально огортають місцевість навіть в самі сонячні і спекотні вересневі дні, а температура вранці опускається до +9 градусів, навіть ранньої осені. Зйомка повинна була проходити в найхолоднішу пору доби, рано вранці. Якраз за рахунок цих самих туманів і підвищеної вологості (чим вище вологість, тим вище рівень теплопередачі у повітря) температура здається просто крижаною. Розуміючи всі ці труднощі, ми усвідомлювали, на які жертви йдуть моделі, адже я знімала в зимовому пуховику. Виходячи з цієї особливості - план був такий: впоратися за 1,5 - 2 години з усім, активно рухатися і закінчити до моменту, як туман розсіється і світанок перетвориться в день. Завдання було отримати кадри, як з самого моста, так і з берега гірської річки з захопленням підстави і опорних колон моста.

Весільна фотосесія на природі: молодята ходять по мосту
Весільна фотосесія на природі: пара обіймається біля основи моста
Весільна фотосесія на природі: пара танцює у колон моста
Весільна фотосесія на природі: наречена біжить з букетом в руці

День фотосесії: Як це було?

Всі ми розміщувалися в готелі, який знаходився в 25 км від місця зйомки. Для підготовки і зборів всі встали о 4 ранку. Випивши каву і перекусивши за півгодини, приступили до активних зборів: укладання зачісок, мейк, підготовка суконь і костюмів. На все було 1,5 години, так як о 5:30 нас вже чекав транспорт, що б ми могли прибути на локацію до 6:00 - 6:15. В екстремальному темпі - вся команда впоралася в терміни, і ми вирушили на локацію. Температура на вулиці становила +8 градусів, і я, м'яко кажучи, не заздрила парі. До моменту початку зйомки вони перебували в зимових куртках. Як тільки ми прибули, негайно приступили до фотосесії. На щастя, заздалегідь ми спланували таймінг і скільки часу ми готові виділити на яку сцену, так що на локації не було імпровізації, а відбулася продуктивна робота. 1-ша частина на самому мосту. Ми не використали жодного додаткового світла, виключно промені раннього світанку, які м'яко проникали крізь туман і створювали об'єм. Практично всю зйомку провела на 35мм об'єктив, так як завданням було показати саме пару на локації. Біля нашого моста, паралельно проходив новий ЖД міст, з якого я так само зробила кілька кадрів. Пізніше, ми спустилися під міст, де проходила гірська річка, і там було максимально холодно. За 20 хвилин ми встигли зробити серію з 2-ї локації (під мостом). До кінця зйомки, туман розсіявся, проявилися прямі сонячні промені, і температура стала підніматися. Ми всі замерзлі, втомлені, але задоволені вирушили до готелю, відігріватись, пити гарячий чай і дивитися попередній результат.

Весільна фотосесія на природі: великий портрет нареченої
Весільна фотосесія на природі: наречений і наречена біля основи моста
Весільна фотосесія на природі: молодята біля основи річки
Весільна фотосесія на природі: пара на березі гірської річки

Відбір, цветокор і ретуш

Протягом фотосесії ми зробили близько 300 кадрів, з яких було 15% браку. У такому холоді моделям працювати дійсно не просто. В основному видаляли кадри, де були закриті очі або міміка спотворена в процесі бесіди. За підсумками відбору, залишилася серія в 220-250 знімків. Далі був цветокор. Самі вихідні кадри мали гарні відтінки і палітру кольорів, так що в поправках вирівняла саме рівень освітлення та експозицію. Додала трохи різкості на всіх кадрах для підняття деталей. Знизили шуми, так як будь-оптика і світлосильна, але в період ночі переходить в ранок, довелося трохи підняти ISO. Коли вся лінійка була пофарбована, приступила до відбору найбільш вдалих кадрів, на мій розсуд. За підсумком відбору, перейшла до ретуші. Як ви напевно вже здогадалися, з шкірою у моделей все в порядку, і без ретуші, але .. Через холод носи і вуха почервоніли, і це було особливо видно на другій частині знімків. Цей колір усунули на етапі ретуші, зрівнявши відтінок до природного. Підсумок ми можемо спостерігати на цій сторінці.

Весільна фотосесія на природі: молодята обіймаються біля річки
Весільна фотосесія на природі: пара на сонці біля мосту
Весільна фотосесія на природі: молодята йдуть по стежці вздовж моста
Весільна фотосесія на природі: річковий берег

Весільна
Фотосесія

Весільна зйомка - одна з найбільш значущих фотосесій в житті молодят. Це важлива подія, що вимагає великої уваги і планування.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Весільна фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з весільного жанру

Весільна Студійна Фотосесія
для Анни і Юри

Фотосесія весільної Лав Сторі в лофтової студії Києва. Розкриття образу ніжності і чуттєвості молодят через фотографію.

Докладніше

Весільна Фотосесія в горах
для Валерії та Юрія

Фотозйомка весільної love story на вершинах Карпатських гір. Особливість підготовки та реалізації фотопроекту на висоті 1500 м над рівнем моря.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано