Весільна фотосесія в студії: нареченому роблять зачіску
Весільна фотосесія в студії: нареченій покривають лаком зачіску
Весільна фотосесія в студії: нареченій фарбують губи
Весільна фотосесія в студії: весільна сукня висить на дерев'яній палиці

Етап 1 - від ідеї до образу

Фіона і Білл за своєю природою невисокого зросту, стрункі і акуратні. Як можна побачити з фото - шкіра у моделей досить чиста від природи, хороші об'ємні волосся. Всі ці фактори позитивно сприяли швидкого підключення проекту. Першим етапом було пошук відповідної локації. За підсумком тижня пошуків і погоджень - ми прийняли рішення використовувати для проекту не студію, а приміщення Flora HuB, яке здається в оренду для тематичних заходів. Інтер'єр і наявність необхідного реквізиту максимально відповідало очікуванням клієнтів. Наступна частина - підбір весільного плаття нареченої. Після узгоджених лімітів по бюджету, я підготувала список весільних салонів, де можна орендувати плаття на необхідний період. Ми витратили 2 дні на круїз по цим салонам і в підсумку Фіона вирішила взяти 2 сукні: 1-у для зборів, 2-у для самої зйомки. Аналогічно підбору сукні - ми підібрали костюм для Білла. По ходу ми затвердили стиль зачісок і укладок. Склали повний таймінг знімального дня. Додатково до образу - я підібрала варіанти букетів нареченої, з яких моделі змогли зробити вибір на свій смак і бюджету.

Весільна фотосесія в студії: наречена сидить з букетом на старовинному стільці
Весільна фотосесія в студії: наречена в сукні на тлі вікна
Весільна фотосесія в студії: наречена з букетом спирається на бетонну опору
Весільна фотосесія в студії: наречена з букетом сидячи на стільці посміхається
Весільна фотосесія в студії: наречена у весільній сукні тримає букет
Весільна фотосесія в студії: наречена в передвесільному платті у вікна

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Так як Білл працює в будні, для фотосесії ми затвердили вихідний день, що, в свою чергу, сильно ускладнило 2-у частину проекту, але про це пізніше. Погода була сонячна, суха і тепла, як годиться другій половині серпня. Хронологія зйомки повинна була проходити в два етапи: 1-й етап - зйомка сцени зборів і Love Story на локації Flora Hub, і 2-й етап - західне Лав сторі в Межигір'я з використанням основного весільного плаття. Спираючись на такий порядок був сформований жорсткий таймінг по всім підрядникам і учасникам організації: візажиста, флориста, декоратора, барбера і транспорту в межегір'я. Паралельно ще відбувалася відеозйомка проекту. Загальний час проекту становив 7 годин - повний день. Так само, в процесі був передбачений обід, якщо його можна так назвати. Залишатися в тонусі і активним протягом 7-8 годин - завдання не з легких.

Весільна фотосесія в студії: наречена дивиться на весільну сукню
Весільна фотосесія в студії: наречений очікує наречену стоячи біля колони
Весільна фотосесія в студії: наречена тримає в руках чашу з водою
Весільна фотосесія в студії: наречена в лофтовому стилі
Весільна фотосесія в студії: з рук нареченої ллється вода в чашу
Весільна фотосесія в студії: наречений розсмішив наречену
Весільна фотосесія в студії: наречений сидить за старовинним столом зі свічками

День фотосесії: Як це було?

Перша частина зборів відбулася в гримерці фотостудії InLight - так як вона відмінно підходила для цих цілей, а на основний локації не було передбаченого простору для підготовки моделей. Поки Білла і Фіону в гримерці фотосудіі збирали Візажист і Барбер, на основний локації кипіла підготовка повним ходом: розстановка меблів по тех завданню, прибирали зайвий декор і додавали відсутній. До кінця зборів клієнтів - Flora Хаб була готова, і ми попрямували всією групою туди. Візажист і Барбер супроводжували першу частину фотосесії і знаходилися на локації. У Флорі великі панорамні вікна, обсяг світла через які можна регулювати щільними шторами. Завдяки цьому ми налаштували оптимальне світло, необхідне для отримання лофтового тону. М'які тіні та глибокі темні відтінки. Так само ми запалили свічки і лампи Едісона, які наповнювали експозицію теплим жовтим світлом і посилили шукану атмосферу. У своїй роботі використовувала 2 об'єктива: 35мм і 85мм, на f2.0 - 4.0, так як в деяких композиціях потрібна була різкість на всій сцені, а не тільки на основному об'єкті. Самі моделі працювали злагоджено і проявляли щирі почуття один до одного, постійно сміялися і посміхалися. Сама зйомка проходила у веселій невимушеній обстановці. По закінченню першого етапу ми вирушили в Межигір'я, де і відчули сповна всі переваги вихідного літнього дня. Для довідки: Ми прибули в Межигір'ї до 19.00, і простояли на касі 20 хвилин. Ще хвилин 30 ми проїжджали останні 500м до входу. Нам не вдалося зробити фото без попадання зайвих людей в кадр.

Весільна фотосесія в студії: портрет нареченого крупним планом
Весільна фотосесія в студії: наречений дивиться в дзеркало і бачить відображення
Весільна фотосесія в студії: наречена опустивши погляд стоїть поруч з нареченим
Весільна фотосесія в студії: наречена дивлячись на нареченого сміється
Весільна фотосесія в студії: нареченого і наречену розділяє бетонна колона
Весільна фотосесія в студії: старовинна тумба зі свічками та книгами

Відбір, корекція кольору і ретуш

За весь знімальний день я зробила близько 400 вихідних знімків. Браку було не багато, основна частина приходила зі зйомки в Межигір'ї. Це обумовлено попаданням сторонніх людей в кадр. Провівши відбір - залишилася серія з 250-300 фото. Наступною частиною було фарбування (цветокор). На локації у Флорі ми спочатку домоглися таких відтінків, що за кольорами я додавала трохи насиченості і підняла темні. Додала трохи різкості і застосувала загальний ефект згладжування - це призвело відтінок шкіри і текстуру в порядок на всіх кадрах. Далі, приступила до відбору кращих фотографій для ретуші. Це було зробити вкрай важко, адже я не могла знати які ракурси в собі найбільше люблять мої клієнти, але так співпало, що все що я попередньо відібрала - їм якраз і сподобалося. Провівши невелику пластику фігури, приховавши легкі дефекти (так, у всіх людей вони є), почистивши шкіру на всіх частинах тіла - отримала результат, який представлений на цій сторінці.

Весільна фотосесія в студії: наречена приміряє весільну сукню
Весільна фотосесія в студії: наречена наносить парфум на зап'ястє руки
Весільна фотосесія в студії: наречена тримає весільну сукню на вішалці
Весільна фотосесія в студії: весільний букет на столі
Весільна фотосесія в студії: наречений і наречена дивляться один на одного через стіл
Весільна фотосесія в студії: наречена у весільній сукні на березі озера
Весільна фотосесія в студії: наречена і наречений на поле

Весільна
Фотосесія

Весільна зйомка - одна з найбільш значущих фотосесій в житті молодят. Це важлива подія, що вимагає великої уваги і планування.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Весільна фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
інші приклади

Дивитися більше робіт з весільного жанру

Весільна Фотосесія
для Анни і Миколи

Історія створення світанкової весільної Love Story в Карпатських горах. Розкриття деталей підготовки, організації та реалізації фотопроекту. Опис труднощів, з якими зіткнулися в процесі фотозйомки.

Докладніше

Весільна Фотосесія в горах
для Валерії та Юрія

Фотозйомка весільної love story на вершинах Карпатських гір. Особливість підготовки та реалізації фотопроекту на висоті 1500 м над рівнем моря.

Докладніше
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано