Трохи про мене

Фотосесія в Парижі
від Альони Перепелиці

Вітаю у мене на сайті! Мене звуть Алена, я професійний фотограф, і проводжу фотосесії у всіх куточках планети. В основному я спеціалізуюся на індивідуальних фотосесіях, зйомках закоханих пар, сім'ях і вагітних. Так само знімаю весілля.

Пропоную Вам замовити фотосесію в Парижі , за вигідними тарифами! Кому це може стати цікавим? - Україномовним туристам: сім'ям, закоханим парам, молодятам та тим, хто прилетів для бізнес цілей!

Фотограф (Фотосесія) у Парижі Альона Перепелиця
Що я пропоную

Ціни на фотосесію у Парижі

Light
350
2 години
  • 1-2 локації
  • 70 фото в кольорі (12 в ретуші)
  • Готовність протягом 10 днів
  • Передача через Google Drive
Замовити
Standart
500
4 години
  • 3-4 локації
  • 150 фото в кольорі (18 в ретуші)
  • Готовність протягом 10 днів
  • Передача через Google Drive
Замовити
роботи фотографа

Приклади моїх фотосесій

Фотосесія Love Story
в Парижі

Організація і проведення фотосесії лав сторі у Франції, Парижі. Історія створення образу і планування маршруту і таймінгу по локаціях Парижа.

Докладніше

Літня Love Story Фотосесія
в Межигір'ї

Літня фотосесія лав сторі на природі, в Межигір'ї для Аліни і Петра. Історія підготовки і створення зйомки закоханої пари на вулиці, в парку.

Докладніше

Індивідуальна Фотосесія
для Дарини

Історія створення закатних літніх фотопортретів на вулиці. Спроба поєднати легкість і простоту з жіночністю і природною красою.

Докладніше

Весільний Фотосесія
для Анни і Миколи

Історія створення світанкової весільної Love Story в Карпатських горах. Розкриття деталей підготовки, організації та реалізації фотопроекту. Опис труднощів, з якими зіткнулися в процесі фотозйомки.

Докладніше
фотограф париж

Як відбувається фотосесія в Парижі?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний спосіб: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість.
2

Бронюємо дату

Узгоджуємо та затверджуємо час і місце фотозйомки. Після всіх тверджень - бронюю свого часу на необхідний час для фотосесії.
3

Вносимо аванс

Вносим предоплату в размере 25% от общей стоимость проекта для возможности забронировать и подтвердить дату и время у фотографа.
4

Утверждаем образ и маршрут

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. Підбираємо оптимальний маршрут по основним локаціях.
5

Проводимо зйомку

У узгоджену дату і час, зустрічаємося в заздалегідь узгодженому місці. Далі відбудеться прогулянка і фотосесія.
6

Обробляю і віддаю готові фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію і обробку. Далі готовий матеріал передається через посилання на Google Drive.
Залишилися питання?

Часті питання по зйомці в Парижі

Як відбувається оплата фотосесії в Парижі?

Оплата послуг фотографа в Парижі ділиться на 2 етапи: передоплата при бронюванні та оплата залишку суми в день зйомки. Першу частину (передоплата) вноситься через один із зручних способів: SWIFT платіж, WesternUnion або MoneyGram. Комісії за переклад враховуються, як частина оплати послуг. Залишок суми (75%) - в день зйомки, по закінченню.

Як, коли і які фотографії я отримаю?

За підсумком фотосесії в Парижі, ви отримаєте серію в 70 або 150 фото (в залежності від пакета) в форматі JPEG, які пройшли ретельний відбір, корекцію і обробку, в термін не більше 10 днів з дня фотосесії. Далі, ви на свій розсуд вибираєте 12 або 18 (в залежності від пакета) кращих фото, повідомляєте мені їх номери і вони відправляються в ретуш. Там відбувається чистка шкіри, текстури, видалення небажаних об'єктів. Через кілька днів, Вам надається посилання з готовими відретушувати фото.

Якщо погода різко зміниться і буде дощ?

У таких випадках є два варіанти, які ми можемо реалізувати. Перший, і він основний - провести фотосесію в Парижі під час дощу. У таку погоду знімки виходять ще більш об'ємні, романтичні (поцілунок під парасолькою на тлі вежі) і неординарні. Або перенести зйомку на наступний день, якщо у Фотографа вільна час і дата.

Як бути, якщо ми запізнюємося на фотосесію?

Якщо запізнення на 5-10 хвилин, це мало як вплине на кінцевий результат, і про це турбується не варто. Але в разі, якщо ви затримуєтеся більш ніж на 15 хвилин, час вашого запізнення буде враховано як час фотосесії в Парижі. Таким чином, ви зможете отримати менше часу на прогулянку, або Вам буде необхідно пролонгувати фотосесію, для отримання кадрів з задуманих локацій і образів.

Чому ціни в Києві та Парижі відрізняються?

Так, ви правильно помітили, вартість послуг має невелике розходження. Це викликано насамперед двома основними факторами: собівартістю фотосесії (витрати фотографа), і середньоринкової вартістю послуги по країні, що в повній мірі описує закон попиту-пропозиції :)

Як ми можемо зв'язатися

Я прагну при першій-ліпшій нагоді співпраці забезпечити максимальний комфорт клієнта, і спосіб комунікації - не виняток. Ви завжди можете використовувати комфортний Вам канал для будь-якого звернення: телефонний дзвінок, месенджери, e-mail і форми зворотного зв'язку на сайті.

Франція, м. Париж
info@aperepelitsa.com.ua
+380 (050) 693 34 69
Відправити запит

Якщо у Вас є будь-яке питання, ви можете відправити його через форму нижче. Я намагаюся відповідати на повідомлення протягом 30 хвилин.

Фотосесія в Парижі

Фотограф Париж - Як не помилитися у виборі?

Фотограф в Парижі

На що варто звернути увагу, при виборі фотографа в Парижі?

Вибір фотографа, це як вибір художника - є велика кількість обставин, які впливають на кінцеве рішення. Наприклад, один з основних - це ціна. Фотограф в Парижі недорого коштувати не може, при високій якості робіт, про це так само варто пам'ятати.

Фотограф - це стиль, людина, у якого є точний і явно сформований стиль зйомки. Це виражається в відтінках, кольорах, ракурсах і композиціях. За цих обставин, можна визначити, наскільки у фотографа відточений стиль і смак, і чи збігається він з Вашим.

Часта проблема початківців фотографів, яку можна відстежити в їх портфоліо, це різноманітність обробки. Наприклад частина однієї зйомки має сильний контраст одного кольору, а на іншій частині, вже кадри пофарбовані в інших тонах.

Так само, важливим моментом вибору фотографа в Парижі виступає психологічний комфорт. Вам повинно бути комфортно в спілкуванні і ви повинні довіряти людині, яка буде проводити Вам фотосесію.

Чи проводжу я весільну фотосесію в Парижі?

Весільна фотосесія в Парижі - одна з доступних моїх послуг. Ціну на мої послуги, як весільного фотографа в Парижі, можна дізнатися за запитом, попередньо повідомивши формат, місце і час майбутньої події.

Сама по собі, весільна фотосесія - це великий і важливий проект, і якщо ви плануєте його проводити в Парижі, скоріш за все у Вас вже є організатор, або як мінімум координатор.

У моїй практиці, весільні фотосесії закордоном, це красиві, яскраві і безсумнівно атмосферні знімки, які через роки, подружжя зможуть переглядати раз від разу, і з посмішкою згадувати той день!

Фотосесія в Парижі
© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано