Як зробити модельне портфоліо?

Модельне портфоліо складається з професійного і творчого. Професійне - це Снепи і модельні тести, які зазвичай всіх цікавлять. Творче (fashion & beauty) - роботи які відходять на другий план при виборі моделі. Як правило, моделі роблять їх для різних креативних проектів.

Як правильно створити портфоліо моделі?

Є конкретні типи фотографій, які агентствам необхідні перш за все. Роботодавці вважають за краще бачити фотографії, які демонструють універсальність моделі і її здатність виражати себе. Агентства вважають за краще бачити, наскільки добре модель здатна зобразити почуття або емоцію на своїх фотографіях.

Нижче наведено перелік Снепів і тестів, які необхідно мати в своєму портфоліо професійної моделі.

Професійне модельне портфоліо

Портретний снеп

Крупний план, або іншими словами портретний снеп - це тип фотографії, на якому слід зосередитися, коли ви робите свою першу фотосесію. В цьому випадку, необхідна фотографія обличчя моделі, як правило, з плечей. Мета знімка показати модель в самому природному стані, що дозволяє агентству або клієнту побачити, як виглядає модель без важкого макіяжу або стилізації. Макіяж, зачіски і прикраси повинні бути зведені до мінімуму. Моделі зазвичай не посміхаються на такому знімку. Портретний снеп завжди повинен бути першою фотографією в портфоліо моделі.

Портфоліо моделі: портретний снеп

 
Замовте зйомку портфоліо у нас!

Наша команда професійно займається вже не перший рік підготовкою і створенням модельних і акторських портфоліо у Києві.

Перейдіть на сторінку і ознайомтеся з нашими прикладами модельних портфоліо. Ви можете завжди задати уточнюючі питання, на які ми з задоволенням відповімо. Якщо ви хочете стати відомою і популярною фотомоделлю, Вам обов'язково необхідно зробити портфоліо.

 

Модельне
портфоліо

Портфоліо для моделі - це довгострокова інвестиція в модельну кар'єру, яка безсумнівно окупитися при правильному її використанні

Докладніше

Усміхнений снеп

Якщо у Вас ще немає усміхненого Снепу в модельному портфоліо, то обов'язково додайте знімок, де ви посміхаєтеся. Агенти і замовники захочуть побачити вашу посмішку, і що більш важливо, Ваші зуби. Не варто турбуватися, якщо у вас немає голлівудської посмішки, насправді, багато супермоделей відомі своїми далеко не ідеальними зубами. В одному з епізодів «NEXT Top-Model» Америки - Тайра Банкс, фактично відправила одного з учасників до стоматолога, щоб зробити невеликий розрив в її зубах ще ширше! Висновок такий, що моделям не варто сильно турбуватися про ідеальні зубах. Агенти і замовники просто хочуть бачити і розуміти, з чим їм доведеться працювати.

Модельне портфоліо: усміхнений снеп

Модельний снеп фігури

Наступне фото в портфоліо моделі повинно бути Снепом в повний зріст. Цей знімок дозволяє клієнту бачити пропорції моделі і тип фігури. Одяг повинен бути зразковий і простий. Тонкі джинси і футболка один з найпростіших виборів. Модель не повинна носити довгі сукні, спідниці або занадто багато шарів, оскільки вони будуть відволікати і приховувати те, що намагаються побачити агенти і клієнти.

Модельне портфоліо: снеп фігури

Снеп в купальнику

Якщо ви плануєте робити зйомку в купальнику або білизні, то це повинна бути наступна фотографія в вашому портфоліо. При фотосесії в купальнику важливо показати переваги фігури, але не перейти грань відвертості. Необхідно звернути увагу на той факт, що позування і демонстрація емоцій - не актуальні. Зйомку обов'язково проводити на підборах.

Що робити, якщо модельне агентство запитує про оголених фотографіях?

Пам'ятайте, що жіночі моделі продають одяг жінкам, а не чоловікам, тому моделі повинні бути сексуальними, але не відверто сексуальними і розпусними. Кращі модельні агентства ніколи не захочуть бачити Вас в купальнику або нижній білизні на капоті автомобіля або на колесах мотоцикла. Чоловічі моделі можуть зніматися або в плавках, або в боксерах.

Модельне портфоліо: снеп в купальнику

Модельні тести

Тепер, коли у вас є портрет, знімок на повний зріст, а також в купальнику або нижній білизні, ви можете повеселитися. Модельні тести відображають типаж і характер моделі, її навики перевтілення і вміння показати себе. Фотографії в середині вашого модельного портфоліо можуть бути трохи більш творчими. Ми проводимо Снепи і тести в розряді портретної фотосесії.

Спробуйте показати агентам і клієнтам вашу здатність рухатися і виражати себе на своїх фотографіях. Не просто стояти і позувати! Стрибай, бігай, танцюй! Зробіть щось виразне і цікаве. Supermodel Coco Rocha славиться своїм виразним і неповторним стилем. Зробіть собі послугу і вивчіть Коко Рочу і її стиль, це буде вже відмінним стартом.

Порада: вивчіть 1000 поз від Coco Rocha

Модельне портфоліо: модельні тести

Сильний заключний знімок в портфоліо

Завжди закінчуйте однією з ваших найсильніших фотографій. Ще один відмінний кадр або снеп, який відрізняється від всіх Ваших знімків в портфоліо, відмінно спрацює в цій ситуації. Більшість замовників запам'ятають тільки першу і останню фотографії в вашому модельному портфоліо, тому переконайтеся, що ці знімки є найсильнішими. Постарайтеся донести до агентства центральний меседж про свої сильні сторони!

Модельне портфоліо: заключний знімок

Як підсумок, портфоліо моделі - це робота в процесі

Метою фото-портфоліо моделі є не просте заповнення його купою фотографій. Портфоліо моделі має розповідати історію про те, ким є модель, його або її бренд і напрямок, в якому модель рухається протягом своєї кар'єри. Набагато краще мати три або чотири відмінних знімка, ніж 30 посередніх фотографій. Зйомка модельного портфоліо від професійного фотографа це база вашого успішного майбутнього. Портфоліо моделі це незавершена робота, вона ніколи не закінчується і завжди доповнюється.

Кожен раз, коли ви робите фотосесію, ви стаєте все краще і краще! Дотримуйтеся цього шляху і ви обов'язково досягнете успіху!

© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано