Послуги та ціни фотографа у Києві

При пошуку послуг фотографа, ви, швидше за все, задається питанням: як зробити правильний вибір і не помилитися, бачачи перед собою окремі фотографії, а не всі його роботи. Можу порекомендувати приділити особливу увагу фотозвітам і серіям, з конкретно взятих зйомок. Безумовно, вибрані фотографії, перш за все, виглядають краще і захоплююче. Але буває так, що вони не передають реальний результат фотозйомки і навички фотографа. На сайті можна знайти достатню кількість прикладів робіт з тих чи інших фотопослуг, що б оцінити в повній мірі компетенцію роботи в потрібних жанрах. Рекомендую звернути особливу увагу на це!

Так само, досить поширена практика перевірки фотографа перед відповідальною зйомкою, наприклад весільної фотосесією, це замовлення тестової роботи з мінімальним бюджетом. Добрим рішенням в цій ситуації буде взяти мінімальну півторагодинну Love Story фотосесію, де дасть можливість перевірити все: на скільки комфортно знаходиться з фотографом, як його стиль, перевірити щільність взаємодії у допомозі з позування і найголовніше – отримати готові роботи і оцінити їх якість. На підставі цього – можна спрогнозувати результат весільної фотозйомки і зробити всі необхідні висновки для прийняття рішення.

Для Вашого комфорту, усі послуги фотографа розділені на групи і категорії. У разі, якщо Ви не знайшли що цікавить Вас з послуг, зверніться до мене або залиште свої дані в контактах, що б я могла Вас проконсультувати.


Говорячи, про вибір фотографа, так само вельми важливо враховувати відгуки вже існуючих клієнтів, і проаналізувати думку людей, хто вже скористався послугами фотографа. Це допоможе сформувати попереднє ставлення до фотографа і зрозуміти психотип людини. Дасть можливість оцінити, на скільки комфортно Вам буде в суспільстві цією людиною і загальний емоційний стан під час зйомки.