Фотограф Київ — Альона Перепелиця

Трохи про мене

Привіт, мене звати Альона Перепелиця, я професійний фотограф у Києві, приємно познайомитися!

Як фотограф, завжди прагну відобразити натуральність образу – емоції, щирість та любов. Продумана композиція, підготовлений образ, і непідробні почуття – забезпечують можливість створити дійсно зачаровуючі фотографії. Ціную, коли люди з якими працюю, здатні бути відкритими і щирими, передати свій внутрішній стан та готові відповідально поставитися до моїх рекомендацій. У всіх фотографія я добиваюся гармонійності, саме тому роблю акценти на деталях. В роботі фотографом – я віддаюся на 100% своєї справи і йду з головою в творчий процес, завдяки чому завжди виходять живі і справжні емоції на знімках.

Послуги

Фотосесія вагітних

Ідеальне рішення для сім’ї зберегти унікальні спогади у вигляді фотографій, провести час разом і залишити прекрасні моменти в пам’яті. Як правило, фотосесія вагітності може відбуватися як з однією дівчиною, так і з усією сім’єю. Зафіксуйте найбільш тендітний момент життя!

Фотосесія Лав Сторі

Ідеальне рішення для закоханої пари провести час разом, зберегти спогади. Фотосесія Лав Сторі може проходити як в тематичній студії, так і на вулиці, в залежності від погоди і настрою. Фотозйомка для закоханої пари може стати відмінним подарунком близьким друзям або молодятам.

Сімейна фотосесія

Ідеальне рішення для сім’ї зберегти унікальні спогади у вигляді фотографій, провести час разом і залишити прекрасні моменти в пам’яті. Як правило, фотосесія сім’ї може відбуватися як у двох с чоловіком, так і з усією сім’єю та дітьми. Зафіксуйте важливі моменти життя!

Індивідуальна фотосесія

Ідеальне рішення для особистого профайла, резюме та просто підтримки статусу. Також це прекрасне рішення для дівчат, які бажають підкреслити свою неповторність та індивідуальність. Втілити образ жіночності або пристрасті через фотографію. Чудовий подарунок коханій на свято і просто так!

Весільна фотосесія

Весільна фотосесія безсумнівно є однією з найвагоміших і значущих зйомок в житті молодят. Це відповідальна подія, яке вимагає великої уваги і ретельного планування та підготовки. Кожна деталь має велике значення і вплив на кінцевий результат, який надасть весільний фотограф!

Відеозйомка

Планування і організація професійного відеопродакшена в Києві. Робота фахівців в області відеоконтенту: оператора і монтажера під завдання клієнтів. Створюємо відеоролики для бізнесу та весільні відео. Ідеальне рішення показати картинку в динаміці і обсязі. Відмінний спосіб відзначиться оригінальністю!

Переваги роботи зі мною

Вартість

Вартість моїх послуг є оптимальним співвідношенням ціни і якості. Тарифи сформовані таким чином, що клієнт завжди зможе підібрати ідеальний варіант.

Досвід більше 4 років

Наявність досвіду і навичок, що дозволяють працювати в будь-яких жанрах і умовах. Будь то дощ, зима, сонце, вечір або ніч – фотографії завжди будуть на вищому рівні.

Справжні емоції

Я завжди намагаюся упіймати щирі емоції та справжні почуття. Наголошую на важливих деталях і цікавих моментах. Індивідуальний підхід до кожного кліенту.

Територіальність

Проводжу зйомки не тільки на території Києва, а й готова до відряджень як по всій Україні, так і в будь-якій точці світу. Всі деталі обговорюються індивідуально з клієнтом, з урахуванням всіх побажань.

Швидкість

Вам не доведеться чекати 2 місяці готових фотографій. Мені потрібно 1-2 тижні на повне виконання замовлення, без втрати якості. У деяких випадках, цей процес можна прискорити і до 3-5 днів.

Якість

Усі фотографії проходять кілька етапів обробки, перш ніж потрапляють в руки клієнтів: відбір, кадрування, корекція і ретуш. Це дозволяє досягти відмінних результатів.

Як працюю

01

Знайомимося

Ми зустрічаємося, п’ємо каву – чай, знайомимося і обговорюємо бачення зйомки. Мені важливо зрозуміти, що Вам подобається і яка ідея.

Фотограф-Київ

02

Складаємо план фотозйомки

Допомагаю спланувати фотосесію так, що б встигнути зняти всі важливі моменти, узгоджуємо дати, час, спосіб і стиль.

Фотограф

03

Знімаю

Допомагаю з підбором локацій, правильно приймати пози, залишатися в доброму настрої і проводити час із задоволенням!

професійний-фотограф-у-Києві

04

Віддаю роботи

Не тестую Ваше терпіння і нервову систему. Протягом 1-2 тижні ретельно обробляю, коректую фотографії та передаю Вам.

Graphic

Хто такий професійний фотограф у Києві?

Якщо ви зайшли на цю сторінку, скоріш за все ви прямо зараз шукаєте професійного фотографа в Києві для проведення будь-якого формату фотозйомки. Як правило, існує кілька основних видів зйомки, які може надавати фотограф:

  • Найбільш популярна і затребувана на сьогоднішній день – весільна фотосесія. Вона ж є однією з найбільш творчих і красивих видів зйомки у професійного фотографа. Я проводжу її у вигляді предвесільної Лав Сторі, а в разі, якщо клієнт хоче отримати репортажні фотографії з банкетної частини – направлю на цю частину 2-го фотографа.
  • Не менш популярна – сімейна фотосесія, в яку можна включити і дитячу фотозйомку. Це дуже популярна форма послуг серед молодих сімей та новонароджених немовлят.
  • Наступним за рахунком, але не за важливістю можна відзначити таку зйомку як індивідуальна фотосесія . Її особливість полягає в тому, що замовником може виступати як один – так і кілька осіб, а тематика таких зйомок – це повний політ фантазії як клієнта, так і фотографа.
  • Лав Сторі (lovestory фотозйомка) – це швидше за все найромантичніша і ніжна форма зйомки, яку можна замовити для закоханої пари. Основною її відмінністю від весільної фотосесії є той факт, що в ній присутні тільки 2 основних героя – закохані, і їх ніщо не відволікає, крім сили почуттів випромінюваних один до одного.
  • І обов’язково, Фотосесія для вагітних. Мій найулюбленіший вид фотозйомки. Саме в цьому жанрі, особливо відчувається вся ніжність і тремтливість дівчат по відношенню самої до себе. Мені подобається передавати цю емоцію через призму фотографії. Складно сказати, чого дівчина чекає більше: весілля або вагітність, але фото з обох подій – must have.

Повертаючись до питання: хто ж такий професійний фотограф, можна сміливо заявити, що це та людина, яка прекрасно володіє і розбирається як в технічній, так і в творчій частині кожного з перерахованих видів і навіть більше. Перераховані форми зйомки – далеко не весь список видів фотосесії, які можна провести в Києві. Є ще такі види зйомки як Fashion – дуже популярний серед професійних моделей і для різного роду показів мод.

Чому варто обрати Альону Перепелицю в якості професійного фотографа з Києва?

Перш за все це обумовлено цілим рядом переваг, а саме швидкістю, якістю, цінами, досвідом і прагненням зберегти щирі емоції. Так, можливо хтось вважатиме що цього не достатньо для остаточного вибору, і є ряд нюансів і деталей – що не охоплює цей список. У такому випадку, я буду рада обговорити їх усіх по телефону або при особистій зустрічі в Києві. Для цього ви завжди можете залишити свої контактні дані і я з Вами негайно зв’яжуся для надання повної консультації як по послугах, так і за цінами.

Так само, в продовження списку сильних сторін і підтверджень, що Альона Перепелиця – це професійний фотограф в Києві – ви можете зайти на мою сторінку FaceBook або Google, і ознайомиться з відгуками реальних клієнтів і користувачів моїх послуг.
Дякую!