Дитяча фотосесія з сім'єю: батько підняв на руки сина
Дитяча фотосесія з сім'єю: портрет малюка на руках у батька
Дитяча фотосесія з сім'єю: маленька дитина грається з м'якою іграшкою
Дитяча фотосесія з сім'єю: великий портрет дитини
Дитяча фотосесія з сім'єю: немовля повзе по підлозі
Дитяча фотосесія з сім'єю: мама тримає на руках свого сина

Етап 1 - від ідеї до образу

Грунтуючись на цілях фотосесії, і умови, що в кадрі буде задіяно 3 покоління (бабуся малюка), ми з Людмилою почали збирати образ для зйомки. Перш за все, в розрахунок брали органічне поєднання кольорів в одязі у всіх членів сім'ї: Бабуся - Батьки - Малюк. В силу того, що у малюка яскраві, сіро-блакитні очі, затвердили, що в основі будемо використовувати блакитні відтінки в одязі. Тим більше, цей колір дуже добре поєднувався з тонами інтер'єру фотостудії, і підкреслював виразність моделей. В результаті, спираючись на всі ці принципи, був сформований остаточний образ для зйомки. Тим більше, цей колір додає легкості знімкам.

Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк сміється тримаючись за руки мами
Дитяча фотосесія з сім'єю: мама цілує свого малюка
Дитяча фотосесія з сім'єю: 3 покоління
Дитяча фотосесія з сім'єю: батьки грають зі своїм сином
Дитяча фотосесія з сім'єю: батьки обіймають свого малюка
Дитяча фотосесія з сім'єю: загальне фото

Підготовка до фотосесії: Час і Місце

Підготовка до дитячої фотосесії з сім'єю почалася ще з етапу планування образу. Коли ми затверджували одяг і стиль, ми відразу визначилися з вибором локацій для фотозйомки. Так, це був зал Авалон, в фотостудії W, і другу частину ми вирішили провести в Маріїнському парку, в центральній його частині, що ближче до входу з боку ст. м. Арсенальній. Сама фотосесія повинна була відбудуться в будній день, з метою запобігання попаданнях перехожих людей в кадр. Тим більше, у всіх учасників дозволяли обставини. На момент зйомки було літо, і ми вирішили підігнати час так, що б у парк потрапити на захід, в надії зловити м'яке сонячне світло. Але в силу того, що було похмуро, на знімках це не так помітно.

Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк грає з водою
Дитяча фотосесія з сім'єю: немовля намок граючись з фонтаном
Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк дивится на жовту квітку
Дитяча фотосесія з сім'єю: портрет немовляти на тлі квітів
Дитяча фотосесія з сім'єю: маленький хлопчик тягнеться рукою в камеру

День фотосесії: Як це було?

Дитяча фотосесія з сім'єю включала в себе двогодинний проект з послугами майстра по зачісках та макіяжу. В день зйомки, в гримерці, Людмилу чекав візажист, для створення образу. За 1 годину до початку фотосесії, Людмилі зробили укладку і легкий візаж, а в цей час я познайомилася з чоловіком, бабусею і малюком. Далі, відбулася зйомка в студії: у всіх був гарний настрій, на локації панувала весела, позитивна атмосфера, що дозволило зловити багато щирих емоцій. У студії знімала на різні фокусні, в межах 24-70, в залежності від ракурсу. За діафрагми, все в межах f / 3.0-4.0. По закінченню першої частини, студійної - ми вирушили в Маріїнський парк. Час дороги в проекті не враховується, так що ніхто не поспішав і зйомка проходила в комфортному темпі для всіх. По прибуттю в парк, першу ми відпрацювали локацію з фонтаном, далі попрямували уздовж висадки клумб, що дуже добре створило контраст в боке, і закінчили зйомку на тлі Маріїнського палацу.

Дитяча фотосесія з сім'єю: батьки катають на руках свою дитину
Дитяча фотосесія з сім'єю: батьки грають зі своїм сином на площі
Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк сміється на руках у мами
Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк сміється і дивиться вгору
Дитяча фотосесія з сім'єю: немовля повзе поповзом по траві

Відбір, корекція кольору і ретуш

В результаті фотосесії, за 2 години ми отримали близько 350 вихідних файлів в RAW форматі. Після імпорту в Lightroom я почала до відбраковування. Дитячі фотосесії вимагають завжди більшої кількості вихідних кадрів, ніж дорослі, це обумовлено пошуком вдалою емоції і настрої малюка, адже маленьким дітям не пояснити, як треба встати, куди дивитися, і не розвеселити смішною історією. Після відбору, вийшла на серію в 150 фото, які вирушили на корекцію. Після того, як з кольором закінчила, серія була передана Людмилі, для відбору фото на ретуш. Але, в силу того, що у Всією сім'ї шкіра чиста і рівна, Людмила не вибрала фото для ретуші. На цій сторінці, всі фото з дитячої фотосесії з сім'єю не мають ретуші, це кінцевий продукт.

Дитяча фотосесія з сім'єю: батьки грають зі своїм малюком на траві
Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк повзе поповзом по траві
Дитяча фотосесія з сім'єю: листочок на долоні
Дитяча фотосесія з сім'єю: немовля сидить на плечах у батька
Дитяча фотосесія з сім'єю: мама грає зі своєю дитиною
Дитяча фотосесія з сім'єю: малюк тягнеться рукою в камеру

Сімейна
Фотосесія

Ідеальне рішення для сім'ї зберегти світлі спогади у вигляді фотографій, провести час разом і залишити яскраві моменти в пам'яті.

Докладніше
Скільки це коштує?

Даний проект був виконаний у вигляді послуги "Сімейна фотосесія". Для цієї категорії ми спеціально створили гнучкі тарифні плани, що включають в себе всі необхідні підготовчі процеси.

Також ми розробили спеціальний калькулятор, з використанням якого, ви зможете самостійно зібрати пакет Вашої ідеальної фотосесії.

Докладніше
ІНШІ ПРИКЛАДИ

Дивитися більше робіт з сімейного жанру

Сімейна Студійна Фотосесія
для Катерини і Віталія

Підготовка і проведення фотосесії для сім'ї з маленькою дитиною в фотостудії Києва. Опис організації і реалізації фотопроекту.

Докладніше

Сімейна Студійна Фотосесія
для Аліни і Василя

Фотозйомка молодої сім'ї в фотостудії Києва. Особливості проведення фотосесії з маленькою дитиною.

Докладніше
© 2015 - 2020 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано