наші весільні зйомки

Приклади останніх весільних фотосесій

Весільна Фотосесія в горах
для Валерії та Юрія

Фотозйомка весільної love story на вершинах Карпатських гір. Особливість підготовки та реалізації фотопроекту на висоті 1500 м над рівнем моря.

Докладніше

Весільна Студійна Фотосесія
для Анни і Юри

Фотосесія весільної Лав Сторі в лофтової студії Києва. Розкриття образу ніжності і чуттєвості молодят через фотографію.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Анни і Миколи

Історія створення світанкової весільної Love Story в Карпатських горах. Розкриття деталей підготовки, організації та реалізації фотопроекту. Опис труднощів, з якими зіткнулися в процесі фотозйомки.

Докладніше

Весільна Фотосесія
для Bill і Fiona

Як готувалася локація, відбувалися збори весільного образу і підбирався букет. Скільки часу, сил і людей треба було для проведення лофтового весільної фотосесії в стилі Love Story.

Докладніше
ВАРТІСТЬ фотозйомки ВЕСІЛЛЯ

Ціни на послуги весільного фотографа в м. Київ

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
10800
4 години
Прискорена обробка

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.

Фотокнига "Light"

Я завжди рекомендую оформити проект у вигляді фотокниги. Таким чином спогади зберігаються довше, надійніше і доступнішим, ніж в архівах на диску.

Замовити
Couple
Couple Story
Проект складається з трьох годин планування і погодження. Так само, сюди входить 1 година фотографа на транспорт для зміни локації. Тривалість фотозйомки становить 4 години, і після ще 8 годин відбору c кольорокорекцією всього матеріалу. У підсумку ви отримуєте 200-300 готових фотографій з проекту, 24 фото в ретуші. На все це мені буде потрібно 2-3 тижні. Передача здійснюється через G-Drive.
ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ і ОРГАНІЗАЦІЇ

Як відбувається фотозйомка весілля?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
ІНФОРМАЦІЯ ПРО зйомки весілля

Де знайти свого весільного фотографа?

фотограф на весілля

Весільна фотозйомка: про що варто подумати відразу?

Чи є у вас тема для весілля і фотосесії?
Чи є історія, яку ви хочете розповісти на фотографіях? Це може бути що завгодно - від зйомки в місці, де починалася ваша історія кохання, до супер геройською фотосесії. Підглянути ідеї можна і в Pinterest. Перш ніж ви звернетеся до фотографа, подумайте про те, які фотографії ви б хотіли отримати - позитивні чи відверті, формальні або випадкові.

На відкритому повітрі або в приміщенні?
Де ви хочете зробити зйомку на весіллі? Це буде пляж, природа або місто? Або ресторан, де було перше побачення? Вирішіть, чи хочете ви зніматися на відкритому повітрі або в приміщенні. Чи бажаєте денну або нічну зйомку.

Якщо ви хочете провести весільну зйомку за кордоном, варто це планувати заздалегідь. Адже купити квитки на літак, забронювати житло і спланувати маршрут і сценарій в іншій країні - справа вельми часовитратна. В такому випадку, ми рекомендуємо почати підготовку такого проекту не пізніше, ніж за 1,5 - 2 місяці до події.

Як вибрати весільного фотографа?

Вибір фотографа на весілля - складне завдання. Тут варто орієнтуватися на свій смак і, звичайно, бюджет. Подивіться портфоліо фотографа - ви напевно зможете визначити «свого» фотографа по стилістиці, яка буде резонувати з вашим уявленням про весільну фотосесію.

Але ціна і портфоліо - це далеко не все, на що варто звертати увагу при такому рішенні. Особливо радимо попередньо поспілкуватися з людиною. Варто переконатися, що вам психологічно комфортно і ви готові довіритися фотографу в день зйомки на 100%. Від Вашого психологічного стану буде залежати вся фотосесія.

весільний фотограф
весільний фотограф київ

Особливість проведення весільних фотосесій в Києві

Весільна фотосесія в студії Києва - одне з найпоширеніших рішень для весільної зйомки. Як правило, молодятам, в день весілля, хочеться отримати художні фотографії та відпочити на самому святі.

Для цього використовується двох-трьох годинна зйомка у фотостудії. За сценарієм, чоловік і жінка приїжджають в студію, де їх вже чекає фотограф і інші фахівці в області візажу та макіяжу.

За годину, наречену збирають і повністю готують не тільки до фотозйомки, а й до подальшого її весільного образу, в якому вона проведе весь день. Після відбувається фотосесія, в одному або декількох залах фотостудії.

Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано