зйомки 9 місяців

Приклади останніх зйомок вагітних

Фотосесія Вагітності
для Анни

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Анни на 8-му місяці. Студійна двогодинна художня фотозйомка з використанням декількох образів і задіянням візажиста. Опис цілей і процесу підготовки фотопроекту.

Докладніше

Фотосесія Вагітності з Чоловіком
для Олександри

Створення фотозйомки вагітності для Олександри з її чоловіком в студії. Основні моменти підготовки і організації проекту.

Докладніше

Фотозйомка Вагітності з Чоловіком
в студії для Світлани

Історія створення ніжної студійної фото історії вагітності. Використання природного освітлення і мінімалістичного інтер'єру.

Докладніше

Фотосесія Вагітності в Студії для Валерії

Підготовка та створення фотосесії для вагітної Валерії на 7-му місяці. Студійна, двогодинна, художня фотозйомка з використанням декількох образів і послугами візажиста.

Докладніше
ВАРТІСТЬ фотозйомки В ОЧІКУВАННІ ДИВА

Ціна фотосесії для вагітних в м. Київ

Custom
Custom
Фотозйомка
Кожна година фотосесії включає в себе 1,5 години попереднього планування і узгодження образу, 1 годину роботи фотографа на локації і ще 4 години відбору, кольорокорекції і 6 фото в ретуші.
1
Оренда фотостудії
Кожна година оренди фотостудії включає в себе послуги з пошуку, підбору, узгодження, бронювання та оплати необхідних локацій. Тут так само враховується вартість самих локацій.
0
Образ від візажиста
Образ від візажиста передбачає собою 1 повноцінний Make Up для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерної і організація
0
Укладка від стиліста
Укладка від стиліста передбачає собою 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартості враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерки і організація.
0
Додаткова ретуш
Крім тих, що входять в стандартну 1 годину фотосесії 6 фото в ретуші, ви завжди можете дозамовити додаткові. На кінцеві терміни здачі проекту це не вплине. Рекомендую для верстки фото книг.
0
Фотокнига "Light"
Фотокнига «Лайт» має розмір: 25х25 см. У ній використовується матовий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 15 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
Фотокнига "Standart"
Фотокнига «Стандарт» має розмір: 30х30 см. У ній використовується шовковий тип паперу. Обкладинка може опціонально бути з дерева або льону. Книга має 20 розворотів. Максимальний термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою. Детальніше в розділі «Фотокниги».
0
2700
1 година
Прискорена обробка
Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі
Стиліст-шопер
Послуги стиліста-шоппера включають в себе підбір і створення індивідуального гардероба. Як правило, це популярне рішення для людей, які планують оновити сезонний гардероб, і з метою економії часу користуються послугами шоппера. Детальніше уточнюйте по телефону або в месенджері
Замовити
7500
2 години
Прискорена обробка

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, мені потрібно до 3 тижнів для її виконання. Ви можете прискорити цей процес до 2-3 днів, за доплату в 20% від вартості проекту. Ваші фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.

Фотокнига "Light"

Я завжди рекомендую оформити проект у вигляді фотокниги. Таким чином спогади зберігаються довше, надійніше і доступнішим, ніж в архівах на диску.

Замовити
Standart
Standart
Проект складається з 3 годин планування і погодження, 1 години оренди гримерки і 2 години фотостудії. Сюди входить 1 мейк від візажиста і 1 укладка від стиліста. Тривалість фотозйомки становить 2 години, і після ще 7 годин відбору c кольорокорекцією всього матеріалу. У підсумку ви отримуєте 90-120 готових фотографій з проекту, 9 фото в ретуші. На все це мені буде потрібно 2-3 тижні. Передача здійснюється через G-Drive.
ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ і ОРГАНІЗАЦІЇ

Як відбувається фотозйомка вагітності?

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
ІНФОРМАЦІЯ ПРО зйомки 9 місяців

Як підготуватися до фотосесії вагітності?

Фотосесія вагітних

Про що важливо пам'ятати при підготовці?

В першу чергу варто відзначити, що найкращий час вагітності для даної фотосесії - це 7-ий або 8-ий місяць, так як в цей час форма животика найкрасивіша. І сама зйомка фізично дається легше, ніж на 9-му місяці.

Всі нюанси фотосесії щодо одягу, місць і сценарію в цілому схожі на інші типи фотосесій і також відкриті для різноманітності ідей. Однак варто пам'ятати, що одягатися треба в першу чергу щоб майбутній мамі і малюкові було комфортно, а вже потім думати про красу.

Фотосесія вагітності має на увазі як індивідуальну фотосесію, так і групову, наприклад з чоловіком або всією сім'єю. Тому, як тільки ви обговорите з фотографом всі моменти фотозйомки вагітності, можна прорепетирувати пози з вашими близькими. Наприклад - перед дзеркалом.

Фотосесія «В очікуванні дива» покликана відобразити дуже цінні для багатьох жінок дні. Будь то перша дитина або п'ята, така фотосесія - відмінний спосіб запам'ятати це особливий період.

Кілька порад по зйомці вагітним

В першу чергу майбутній мамі зовсім не варто хвилюватися, з приводу фотографії. Почувайтеся вільно і відкрито. Постарайтеся передати всі свої почуття очікування, і материнську любов.

Пробуйте щось своє, експериментуйте, разом з фотографом ви зможете домогтися бажаного результату або навіть перевершити свої очікування. Але при цьому важливо не піти в кураж, тим самим перетворивши фотосесію в репортаж випадкових кадрів.

Дуже важливо, щоб не перенагружатсья під час зйомки. Бажання отримати хороші фотографії не повинно перевищувати запобіжні заходи і безпеки. Так що від трюків і екстремальних поз варто утриматися.

фотосесії для вагітних
фотосесія вагітних київ

Фотосесія для вагітних в Києві

У Києві, найчастіше фотозйомка вагітності проходить в студії і на це є цілий ряд причин. Перш за все, це швидко, зручно і не клопітно. Студія, на відміну від квартири або будинку, обладнана всім необхідним для отримання максимально якісних фотографій - великі вікна з величезною кількістю природного світла, студійне світло, інтер'єр та інше обладнання.

В фото студіях є гримерки, де вагітна модель може завжди швидко підготуватися до зйомки - нанести макіяж і зробити укладку. На практиці ж, цим займаються візажисти і стилісти. На весь образ йде не більше однієї години, при цьому модель може сидіти пити чай і розслабиться, що б зберегти сили на зйомку.

В фото студії немає необхідності попередньо готувати локацію, сцену, прибирати особисті речі і проводити прибирання. Все це вже зроблено співробітниками, які обслуговують зали. Таким чином, проект стає в рази простіше, легше і комфортніше.

Політика конфіденціальності
Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері. Якщо ви продовжите перегляд сайту, то автоматично погоджуєтеся з політикою кофіденціальності. Цей сайт використовує файли cookies. Ви можете змінити налаштування в своєму браузері
Закрити
© 2015 - 2019 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано