Недавні зйомки заходів

Останні репортажні фото

Вартість на фотосесію заходів

Ціни репортажної зйомки в Києві

Выбрати тариф
Standart
Standart
Standart
2000
1 година
 • 50-70 фото/год
 • Корекція кольору і різкості
 • Готовність 7 днів
 • Передача через Google Drive
Замовити

На скільки годин замовити репортажного фотографа?

За кожну годину зйомки, фотограф робить, в середньому, 60 репортажних знімків, які далі віддаються замовнику. Це оптимальна кількість, для збереження якості, різкості і ракурсів. Виходячи з цього, ви можете планувати кількість годин репортажної зйомки на вашому івенті. Як правило, будь-яка подія має таймінг і хронологію з ключових дій. Розраховуйте час щоб б захопити найважливіші моменти.

Чи є знижка на зйомку репортажів?

Так, знижка починає йти з 4-ї години роботи івент фотографа. Таким чином, чим більше часу працює фотограф на вашому заході, тим дешевше Вам виходить ця репортажна фотосесія. Знижка розраховується автоматом в калькуляторі.

Як відбувається репортажна зйомка

Порядок організації репортажної зйомки

1

Знайомимося

Зв'язуємося через зручний метод: Месенджери, телефон або пошту. Погоджуємо дату і час зйомки, стверджуємо тариф і вартість
2

Вносимо аванс

Вносимо передоплату в розмірі 25% від загальної вартість проекту для можливості забронювати всіх підрядників, локації і дату фотографа
3

Бронюємо
локацію

Узгоджуємо та затверджуємо місце фотозйомки. Після всіх затверджень - бронюю зал або іншу обрану локацію на необхідний час
4

Бронюємо
підрядників

Погоджуємо і бронюю необхідні проекту підрядників: майстри з візажу і зачісок, декоратори і флористи, барбер або трансфер
5

Підбираємо одяг

Створюємо луки для фотосесії з існуючого гардеробу клієнта. При необхідності надаю рекомендації по покупці додаткового одягу
6

Проводимо зйомку

У погоджену дату Вас зустрічають фахівці з макіяжу і зачісок в гримерних, проводять підготовку і далі відбудеться фотозйомка
7

Обробляємо фото

Протягом необхідного часу весь фото матеріал проходить ретельний відбір, корекцію, обробку та оптимізацію в розмірі
8

Передаємо фото

Готові фото роботи завантажуються в спеціальний файлообмінник і посилання на скачування надається через месенджер або через пошту
Трохи корисного про зйомки заходів

На яких репортажах ми спеціалізуємося?

Репортажна зйомка в Києві

Що і як ми знімаємо в репортажах?

Репортажний фотограф - це свого роду очі заходу, які повинні побачити всі найважливіші моменти. Хтось порівнює репортажних фотографів з журналістами, і це правильно, адже перші описують всі текстово, а інші - графічно. Наші фотографи спеціалізуються на таких типах репортажів:

 • Репортаж корпоративу компанії (зйомка корпоративів та зустрічей)
 • Репортаж освітніх заходів (семінари, лекції, конференції, тренінги)
 • Репортаж свят (дні народження, ювілеї, весілля, іменини і т.д.)
 • Фоторепортаж випускних (садок, шкільні та університетські)
 • Репортажі подій (концерти, виступи, стендап, спектаклі і т.д.)

Якщо узагальнити все перераховане, то робота репортажного фотографа полягає в логуванні того, що відбувається на Вашому заході. Для цього, він буквально стає частиною події, знаходится разом з гостями та учасниками, і знаходить найяскравіші і красиві моменти.

 

Як ми знімаємо ропортажі в Києві?

Зйомка репортажу, на перший погляд, може показатис простою і зрозумілою, але це тільки на перший погляд. У професійного репортажного фотографа, завжди є стратегія, по якій він відпрацьовує зйомку. Про що мова: Будь-який захід має хронологію: Організація та підготовка, прибуття гостей, вступна частина, основна частина і завершення. На кожному з цих етапів відбувається своя дія на локації. Завдання фотографа, пропорційно відзняти кожен з цих етапів, що б передати подію зі змістом, який закладав організатор. При цьому, зробивши акценти на потрібних моментах.

Репортажний Фотограф Київ
репортажна зйомка київ

На що ми звертаємо увагу?

Крім розуміння суті події, є технічна частина роботи репортажного фотографа. Існує ряд умов, яких дотримується фоторепортажнік у момент роботи:

 1. Якість фото. Репортаж - це динаміка, і в ній весь час змінюється освітлення, ракурси і відстань між об'єктом зйомки і фотографом. У цей момент, фотограф враховує всі ці обставини і практично під кожну фото змінює параметри в камері для отримання різких, чітких і світлих фотографій.
 2. Ракурс фото. Протягом робочого дня, репортажний фотограф долає понад 10 км відстані на заході в пошуках вдалих ракурсів. Фотограф на подію завжди в русі, так як потрібно передати не тільки 1 сцену, а відзняти все в обсязі.
 3. Емоції і вирази облич. Тут теж доводиться неабияк попрацювати, щоб знімати те, що відбувається і ловити потрібну, вдалу міміку гостей. Часто, репортажний фотограф, може знімати до 15 хвилин одну групу людей, що б зловити вдалі вирази людей в кадрі.
 4. Устаткування. Дуже часто буває, що репортажі доводиться знімати в темних місця, клубах, на вечірках. У таких місцях без спеціального обладнання не обійтися. Для цього ми проводимо такі зйомки зі спеціальними софт боксами, які дозволяю підсвітити необхідний момент професійним світлом.

І на завершення, важливо сказати, що репортажний фотограф, це не персонал на вашому заході, а його повноцінний учасник, гість. Тільки при такому підході, ви зможете отримати високоякісні і динамічні фото Вашої події.

© 2015 - 2021 Alona Perepelitsa

Використання будь-яких матеріалів з сайту, без узгодження - заборонено: info@aperepelitsa.com.ua
Копіювання скасовано